Hürriyet Nakliyat

Kartal Nakliyat firmalari seçerken dikkat edilmesi gereken birtakim esaslar bulunmaktadir. Bunlarin olup olmadigini incelemek ve seçimlerde özen göstermek gerekir. Ev esyalarimiz olsun, isyeri esyalarimiz olsun, hepimiz bütçemizden önemli bir miktar ayirarak esyalarimizi satin almaktayiz. Bu nedenle bizim için maddi önemleri yüksektir. Öte yandan, manevi degerleri olan esyalarin da oldugunu belirtmek yanlis olmaz. Bir hasar olmasi durumunda üzülmemiz normaldir. Birde tazmin edilmemesi çok daha üzücü olacaktir. Bu nedenle, güvenilir ve saglam referanslari olan firmalari seçmek önemlidir. Nakliyat firmalari arasinda parmakla gösterilen seçeneklerden olan Kartal nakliyat firmamiza güvenebilirsiniz. Garantili ve sigortali olarak size hizmet sunuyoruz. Müsteri memnuniyeti en önemli ilkelerimizden biridir ve bunun için emek veririz.

Bu noktada ilk adim nakliye fiyatlarimizdan baslamaktadir. Sitemizden bazi temel bilgileri girerek kisa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Evinizin durumu, tasima yapilacak mesafe, oda sayisi gibi bilgileri girmeniz yeterli olacaktir. Nakliye tarihi için rezervasyon yaptirabilirsiniz. Hizli rezervasyon sistemimizle en yakin tarihi net olarak alabilirsiniz. Tarih gün ve saat olarak size net sekilde bildirilecektir. Bu noktada sizin uygun tarihleriniz de elbette dikkate alinacaktir. Ekiplerimiz belirtilen tarihte adresinizde olacaklar. Firmalari seçerken tasimacilik konusunda ne kadar özenli olup olmadiklarini da incelemelisiniz. Biz özel üretim havali posetleri kullanmaktayiz. Bu sekilde, hassas esyalarin kesinlikle hasar almadan tasinmasini saglamaktayiz. Kutulama ve ambalajlama islemlerimiz de hasar olmadan tasinma saglar.

Tasima firmasi seçerken sigorta kapsaminda çalismalar sunanlar seçmenizde önem tasimaktadir. Esyalarin hasar görmesi ya da kaybolmasi gibi beklenmeyen durumlar olabilir. Bu noktada, size nakliye sigortasi imkanlari sunacak firmalardan hizmet almalisiniz. Firmamiz sigorta kapsaminda hasarlari karsilamaktadir ve sizi magdur etmemekteyiz. Çalismalarimiza ve müsteri memnuniyeti ilkelerimize güvenebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.