I.Emre Nakliyat

Tasinmaya hizli ve kolay çözümler getiriyoruz. Örnegin, kullanmakta oldugumuz asansörlü teknolojik sistemler sayesinde, esyalarinizi kisa sürede araçlara yüklüyoruz. Ayni sekilde indirirken de pencere ve balkonlarinizdan, esyalarinizi evinize tasiyoruz. Bu sistemler çok daha hizli bir tasinma süreci sagliyor. Elbette asansörlü sistemlerimiz için en profesyonel çalisanlarimiz tüm güvenlik önlemlerini aliyor. Böylece ne çevreye, ne de esyalariniza zarar verilmemis oluyor.

Bizler Küçükçekmece evden eve nakliyat firmalari arasinda, en sik tercih edilen öncü lojistik sirketlerinden biriyiz. Sebebi, esyalariniza en az sizler kadar özen gösteriyor olmamizdir. Özellikle paketleme konusunda uzman bir ekip ile çalisiyoruz ve tasinmanin gerçeklesmesine birkaç saat kala kendilerini yönlendiriyoruz. En kaliteli malzemeler ile ambalajlanan esyalariniz, hassasiyetle araçlarimiza yükleniyor. Üstelik tasima sirasinda da esyalarinizin güvence altinda olmasi için sigorta poliçeleri düzenliyoruz. Bu poliçeler sayesinde esyalarinizin hasar almasi durumunda tarafiniza ödeme sagliyoruz. Vermis oldugumuz bu güven sayesinde, kurumsal anlamda da pek çok isyeri ve fabrikanin tasimaciligini saglamis bulunmaktayiz.

Eger tasinma sonrasinda sizleri bekleyen büyük bir esya yigininin sizi yoracagini düsünüyorsaniz yaniliyorsunuz. Çünkü bizler, tasidigimiz tüm esyalarinizi yerlestiriyoruz. Eger sizler yanimizdaysaniz direktifleriniz dogrultusunda, eger anahtar teslim nakliye hizmeti aliyorsaniz önceden verdiginiz bilgiler dâhilinde esyalarinizi yerlestiriyoruz. Küçükçekmece  evden eve nakliyat firmasi olarak, asla geride müsterimizi yoracak bir is birakmiyoruz.

Beyaz esyalar ve elektronikler tasinirken genellikle düzeneginden ayrilir. Dolayisiyla bu esyalarin yeniden monte edilmesi sarttir. Bunu kendiniz de yapabilirsiniz ya da para ile usta çagirarak da hizmetini alabilirsiniz. Ancak bizler Küçükçekmece evden eve nakliyat firmasi olarak ne sizi yoruyor, ne de ekstra bir ücret talebinde bulunuyoruz. Bu hizmeti, bizzat kendimiz ücretsiz olarak veriyoruz. Tasindiginiz gün eviniz ya da isyeriniz tam manasiyla kullanima hazir bir sekilde sizleri bekliyor olacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.