İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

Şişli Evden eve nakliye konusunda piyasada adini basarilari ve disiplinli çalismalari ile duyurmus olan firmamiz bu anlamda güven veren hizmeti müsterilerine vermektedir. Herkesin esyasinin degerli oldugu bilinci ve sorumlulugu ile hareket eden profesyonel ekibimiz her detayi bilinçli bir sekilde yerine getiriyor. Her zaman müster memnuniyeti odakli hareket ederek her türlü istek ve talepleri dikkate alarak siz degerli müsterilerimiz ile saygili bir diyalog yasamayi tercih ediyoruz. Böylece her sey çok daha saglikli bir sekilde ilerlemektedir. Müsterilerimiz ile aramizdaki sözlesmede sizin haklarinizi koruyan maddelere agirlik veriyoruz. Böylece hiç bir sekilde magduriyet yasanmasina firsat verilecek bir durum yasanmamis oluyor. Yasanacak olumsuz durumlarda da yenilikçi çözümler ile her zaman yüzlerin gülmesini önemsiyoruz.

Düzenli ve disiplinli ev tasima sürecinin geçirilmesi için planlamayi en İstanbul ambalajlı nakliyat dogru sekile yapip en dogru sekilde organize oluyoruz. Böylece söz verdigimiz zamani asmadan Sisli ev tasima isinin üstesinden geliyoruz. Kirilacak olan esyalar için muhafaza saglayan malzemeler ile sarma islemi yapip, onlari saglam olan kolilere düzenli bir sekilde istif yapiyoruz. Tasima yapan araçlarin da bakimlarini düzenli bir sekilde yaptigimiz için bozulma gibi durumlar ile asla karsilasmiyoruz. Personel sayisi ve araç hacmi de esya yogunluguna bagli olarak degisim gösteriyor. Piyasaya oranla fiyatlarimiz son derece hesapli ve uygun fiyatlidir. Ödemeleri de nakit ya da kredi karti ile yapabilmeniz mümkündür.

Mobilyalarin monte yerlerinden parçalanip tekrar kullanilabilir hale gelmesine yardimci olacak olan montaj ekibimiz de Şişli montajlı nakliyat sürecinde talebe bagli olarak devreye girmektedir. Esyalarinizi en yeni haliyle herhangi bir sekilde zarar görmeden kullanmaniz için son derece dikkatli davranilmaktadir. Yasanacak bir sorunda firmamiz en iyi çözüm önerileri ile telafi edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.