Istanbul Poyraz Recep Nakliyat

Ücretsiz olarak sagladigimiz eksper hizmetimiz ile tasima islemini eksiksiz bir sekilde tamamliyoruz. Eksper Kadiköy nakliyat firmalarinin mutlaka basvurmasi gereken, tasimaciligin önemli adimlarindan biridir. Bu sayede her sart göz önüne alinarak yapilacak planlama ile müsteriler magdur edilmez veya herhangi bir aksaklikla karsilasilmaz.

Firmamiz bu konuda son derece titiz davranmaktadir. Nakliyat öncesi evinize gelen uzman personellerimiz esyalarinizin durumuna göre bir nakliye araci belirlerler.  Sonrasinda esyalarinizi ambalajlamak ve paketlemek için ne kadar malzeme gerekiyorsa belirlenerek tedarik edilir. Ayrica bu sirada kirilacak esyalarin durumu da göz önünde bulundurularak ayri önlemler alinir. Esyalari yükleme ve yeni adresinde indirme islerimi için de gerekecek personel sayisi tespit edildikten sonra mesafe de göz önüne alinarak bir teslim tarihi belirlenir.

Ayrica Kadiköy evden eve nakliyat gibi tasimacilik isleri için asansör sistemi gerekiyorsa bunun planlamasi da burada yapilir. Her iki tarafa da kurulacak asansör sistemi için gerekli çalismalar baslatilir. Binalarin durumu, asansörün kurulacagi bölge tespit edilir.
Tüm bu planlama sizlerin magdur olmadan, islerinizin aksamadan tasinma islemini tamamlamanizi saglar.

Ofis Tasimacilik
Ofis tasimacilik alaninda da asansörlü tasima yapan sirketimiz, yüksek katlara kadar çikabilmektedir. Tecrübeli ve uzman personellerimiz, dikkatli ve özenli bir çalisma ile tüm esyalariniz güvenle bina disindan hizli bir sekilde tasirlar.
Firma olarak müsterileri memnuniyeti için sizlere fakli çözümler ve güvenler sunuyoruz. Bunlardan bir tanesi olan nakliyat sigortasi ile tüm esyalariniz garanti altinda tasiyoruz.

Nakliyat sigortasi bu sektörde mutlaka yapilmasi gereken, müsterilerin maddi açidan güvencesi olan bir konudur. Nakliye firmalari içinde tercih yaparken sigortali tasimacilik yapip yapilmadigina dikkat edilmesi gerekir. Hizmetlerimiz ile ilgili soru ve görüslerinizi iletmek için web sitemizin iletisim bölümünden yazabilir veya telefon numaralarimizdan bize ulasabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.