Istanbul Trans Evden Eve Nakliyat

Türkiye’de kurumsallasmayi ancak 21. Yüzyilda yakalayabilen bir hizmet sektörü olan Bahçelievler evden eve nakliyat sektöründe, bu gelisime yön veren firmalardan birisi konumunda bulunmanin hakli gururunu yasiyoruz. Her zaman müsterilerimizin esyalarinin en güvenli sekilde yeni adreslerine ulastirilmasi gayesi ile yönlendirdigimiz hizmetlerimiz sayesinde çok güçlü referanslara sahibiz. Sadece tasima hizmetlerinde deneyime sahip olan uzman personeller ile hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Gelisen dünyanin degisen ihtiyaçlarina uyumlu hizmetler sunabilmek amaci ile yalnizca teknolojiyi hizmetlerimizde etkin sekilde kullanmaya degil ayni zamanda da tüm personellerimizin de bu gelisime dair deneyim ve bilgi sahibi olmasi için düzenli egitim seminerleri düzenliyoruz. Bu sekilde siz degerli müsterilerimizin tasinma konusunda degisen ya da yeni ihtiyaç ve isteklerine uygun standartlarda yanitlar sunabiliyoruz.

Sehirlerin artan nüfusunun etkisiyle yükselene binalardaki tasinma islemlerinin her zaman olusturdugu sorunlari ortadan kaldiracak asansörlü Bahçelievler nakliye araçlarimiz bulunuyor. Bu sekilde yüksek katli olan, asansörü bulunmayan da esyalarin tasinmasi için uygun kosullara sahip olmayan binalarda tasinma islemlerini en güvenli sekilde gerçeklestiriyoruz. Esyalarin zarar görmeden tasinmasi içinde yine teknolojinin sektörel olarak getirdigi yeni nesil imkanlardan etkin bir sekilde yararlaniyoruz. Özellikle de her esya niteligine özel farkli sekil ve formlara uyumlu olan ambalajlama ürün ve sistemlerini kullaniyoruz. Özel paketleme yöntemleri sayesinde esyalarin disaridan gelebilecek her türlü darbeye karsi en yüksek seviyede koruma altinda olmasini sagliyoruz.

Kurumsal sektörlere yönelik sundugumuz Bahçelievler ofis tasima hizmetlerimiz ile ofislerde kullanilan esyalara da uygun tasima yapabiliyoruz. Bu gibi alanlarda kullanilan yüksek agirliklari ya da farkli sekil yapilariyla tasima açisindan daha zorlayici esyalarin dahi güvenligini en iyi sekilde saglayarak, çok hizli bir tasima gerçeklestirebiliyoruz. Üstelik siz degerli müsterilerimize sundugumuz hizmetlerimiz sözlesmeli ve garantilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.