Izler Nakliyat

Tasinmanin yorucu ve pahali bir ritüel oldugunu düsünüyorsaniz yaniliyorsunuz. Çünkü artik bizler variz. Tasinma öncesi ve sonrasinda verdigimiz hizmetleri, uygun fiyat politikamiz ile Türkiye’nin sayili firmalarindan biriyiz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak yalnizca Istanbul degil, tüm Türkiye’ye de hizmet vermekteyiz. Yapmaniz gereken tek sey bizleri aramak ve eksper talebinde bulunmak. Gelen eksperlerimiz esyalarinizin kontrolünü yapar ve sizlere en taban fiyati uygular. Bu sayede çok ekonomik rakamlara, kapsamli bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Paketlemeyi, tasinma günü bizzat biz yapmaktayiz. Üstelik planli ve programli bir sekilde yaptigimiz paketleme sayesinde hiçbir esyaniz kaybolmaz ya da zarar görmez. Üstelik günler öncesinden de hazirlik yapmaniza ve yorulmaniza gerek kalmaz. Bizler nakliyeye özel ambalajlarimiz ile tüm esyalarinizi paketler, belli bir düzen çerçevesinde araçlarimiza yükleriz. Üstelik genis ve kapali kasa araçlarimiz da asla esyalariniz zarar görmez. Tüm esyalariniz için bu kasalarimiz da islevsel bir köse bulunmaktadir.

Esyalarinizi tasirken sizler sigorta seçenegi de sunuyoruz. Eger dilerseniz tasidigimiz tüm esyalarinizi sigorta kapsamina aliyoruz. Sigorta kapsamindaki teminatlar sayesinde, esyalariniz zarar görür ise tarafiniza ödeme gerçeklestiriyoruz. Elbette Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak verdigimiz hizmetlere ve çalisan kadromuza güvenimiz sonsuz. Ancak yine de olasi risklerin size rahatsizlik vermemesi adina bu sigortalarimizi da devreye sokuyoruz.

Isyerinizden tasinan elektronik cihazlariniz ya da evlerinizden tasinan beyaz esyalariniz için artik endiselenmenize gerek bulunmuyor. Çünkü Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak sizlere monte hizmeti de sunuyoruz. Yani bu esyalarinizi ücretsiz olarak kuruyor ve çalistigindan emin olduktan sonra ayriliyoruz. Tüm bu hizmetlerin cep yakacagini düsünüyorsaniz yaniliyorsunuz. Çünkü firma olarak her daim müsteri odakli bir fiyat prensibini benimsiyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.