Kale Evden Eve Nakliyat

Insanlar çesitli nedenlerle isteyerek veya istemeyerek bir yerden baska bir yere tasinmaktadir. Bu insanin içinde yeni insanlar taniyacagi yeni yerler görecegi için heyecan uyandirir ama isin öncesinde tasinma oldugu için yapilmasi gereken sorumluluklar vardir. Önceki tasinmalarinizda hosa gitmeyen bazi hadiseler meydana gelmis olabilir. Deger verdiginiz esyalariniz tasinma esnasinda kaybolmus veya tasinirken gereken önem verilmedigi için hasarlar almis olabilir. Bu ve daha onlarca yasanilan olumsuz durumlar düsünüldükçe yeniden tasinmak sizlerde ister istemez psikolojik olarak sizleri yorabilir. Gelgelelim bundan sonra bu çesit tasinma muameleleri rafa kalkti ve su an günümüz kosullarina uygun, en kaliteli hizmetlerin saglanacagi bir dönemdesiniz.

Evden eve nakliyat sirketimiz sundugu güvenceli hizmetler altinda tüm esyalarinizin özveri içinde tasinmasini saglar ve ayrica siz degerli müsterilerimiz için sigorta mevzusunda da içinizi ferahlatacak imkanlar sunmaktadir. Tasinma esnasinda meydana gelebilecek istenmeyen herhangi bir hadiseye karsi bütün esyalariniz sigorta kapsaminda oldugu için her çesit masraf sirketimiz tarafindan saglanacaktir.Sirketimiz çalisanlari sizlerle önceden söz verilen zamanda evlerinize gelir ve esyalarin nasil tasinmasi gerektigi konusunda fikir alisverisinde bulunurlar. Tasinma günü geldiginde firmamiz çalisanlari istenilen zamanda evinize gelip esyalarinizi toplarlar ve korunakli ambalajlara sarip kolilere yerlestirirler.

Esyalariniz degeri üstünden sigortalanacak olmasi gibi, hususi bir liste hazirlanir ve belge üzerinde olmasi sizlerinde güven konusundaki endiselerinizi gidermesi için firmamiz tarafindan ayrica önem arz etmektedir. Ambalajlama isinde de gayet basarili oldugumuz için en narin en hassas esyalariniza dahi hiçbir hasar gelmeden almadan yeni evinize tasinir. Nakliye firmasi olarak sagladigimiz imkanlarda  bu sektörde iddiali olmanin yaninda sizlere rahat bir süreç sunmanin mutlulugunu yasiyoruz. Sadece ev tasima hizmeti ile sinirli olmadigimizi ayni zamanda ofis tasima islerinizde de sizlerin yanindayiz. Aklinizda kalan soru ve detaylar için bizimle iletisime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.