Kardesler Evden Eve Nakliyat

Kurumsal bir yapilanma içinde yatirimlarina devam eden sirketimiz, tüm nakliyat türlerinde sektörün üzerinde bir hizmet anlayisi ile tasimacilik yapmaktadir. Müsteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyerek, her müsterimizin her ihtiyacina yönelik profesyonel ve yenilikçi adimlar atiyoruz.

Evden eve nakliyat sirketleri arasinda yerimizi en önlerde almis bulunuyoruz.  Sizlere profesyonel ve eksiksiz bir nakliye süreci yasamaniz için birinci sinif ekipmanlar kullaniyoruz.Ambalajlama ve Paketleme IslemleriAldigimiz tüm esyalari özenle ambalajlayip o sekilde nakliye aracina tasiyoruz. Özenle gerçeklestirdigimiz paketleme islemi ile indirme veya yolda herhangi bir zarar görmesinin önüne geçiyoruz. “Sorunsuz ve güvenli nakliyat” anlayisimizin geregi olarak Evden eve nakliyat hizmetimizde kullandigimiz tüm malzemelerimizi birinci sinif kalitede seçerek, tasinma sürecinin daha da mükemmel hale getiriyoruz.

Ekipmanlarin disinda firmamiz bünyesinde yer alan personellerimiz son derece bilgili ve tecrübelidir. Gerek tasima ve yüklemede gerekse paketleme ve indirme isleminde tüm personellerimiz titizlikle hareket ederek, esyalarin zarar görmeden yeni adresine ulasmasini saglar.Evden Eve Nakliyat Asansör SistemiAsansörlü tasima evden eve nakliyat içinde önemli bir konudur. Yüksek katli binalarin sayisinin artmasi, özellikle kent merkezlerinde bu sisteme daha çok basvurulmasina yol açmistir. Firmamiz hem tasimacilikta hem de asansör sisteminde yillarin getirdigi tecrübe ve bilgi ile yüksek katlara kadar sikintisiz bir sekilde esyalari güvenle çikarmaktadir.Asansör sistemi kurulmadan önce binalarin durumu ve konumu incelenmelidir. Bazi yapilarda özellikle 12. Kat ve sonrasi için asansör sistemi kurmak bir hayli zordur. Bu bende tasiyici firmanin önceden bir arastirma yaparak planli çalisma yürütmesi gerekir. Firmamiz nakliye sürecinde sorun yasamamaniz için tüm kosullari göz önüne alarak, gerekli plani yapar ve eksiksiz bir sekilde nakliye sürecini tamamlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.