Kartal Nakliye

Tasinmaya karar verildiginde genellikle ilk olarak esyalar paketlenmeye baslanir. Hatta bu paketleme islemi günler öncesinden baslar ve evde yalnizca temel esyalar kalincaya dek sürer. Bu hem sikici, hem de oldukça yorucu bir süreçtir. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bu gelenegi bozuyoruz. Çünkü nakliye öncesi paketleme hizmeti de veriyoruz. Üstelik paketlemeyi en dayanikli ambalajlar ile tek tek yapiyoruz. Sizin tasinacaginiz güne kadar asla rahatinizdan ödün vermenize gerek bulunmuyor.

Tasinmadan önce beyaz esyalarinizi sökmenize, dolaplarinizi demonte hale getirmenize de gerek yok. Bunlari bizler zaten nakliye hizmeti içerisinde sizin için yapiyoruz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak demonte hale getirdigimiz esyalarinizi yeniden monte ediyoruz. Kisacasi sizlerin ne esyalarinizi sökmenize, ne de yeniden kurmak için usta çagirmaniza gerek bulunmuyor. Firma olarak bu tarz hizmetleri bünyemizde çalisan ustalarimiz bizzat, ücretsiz olarak veriyor.

Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak her zaman teknolojiyi yakindan takip etmeyi ve müsterilerimize daha iyi hizmet verebilmeyi hedef edindik. Bu sayede de asansörü nakliye sistemleri ile tanistik. Bu sistemler, direkt araca bagli olup, pencere ya da balkonlarinizdan aldigi esyalari yüklüyor. Esyalariniz indirilirken de ayni teknik ile evlerinize çikariliyor. Yani hiçbir sekilde insan gücü kullanilmadan, esyalariniz yüklemis ve indirilmis oluyor. Dolayisiyla esyalarin elden kayip düsmesi, merdiven bosluklarindan yuvarlanmasi ya da duvarlar çarpip zarar görmesi söz konusu dahi olmuyor.

Eger tüm bu hizmetlerimize ragmen, ekstradan ikinci bir güvenlik önlemi daha talep ederseniz, tasimacilik sigortalarimiz devreye giriyor. Bu sigorta poliçelerimiz, esyalarinizin zarar görmesi halinde ödeme almanizi sagliyor. En degerli ve yeni esyalarinizi dilerseniz sigortalayarak tasiyabiliriz. Sehir içi ya da sehir disi tasimacilikta sizler de güvenli ve uzman bir hizmet almak isterseniz bizimle iletisime geçin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.