Kayaoglu Evden Eve Nakliyat

Atasehir Evden eve nakliye çalisma prensiplerimizi her zaman emniyet odakli çalismalar olusmasi için bu konuda profesyonel destek saglayan OSGB firmalarindan sürekli destek almaktayiz. Öncelikle kisi emniyeti, sonrasinda araç emniyeti saglayarak topyekûn güvenli çalisma ortami yaratmaktayiz. Özellikle esyalarin tasinmasi esnasinda güvenlik konusunu ön planda tutmaktayiz. Esya asansörü kullanimi asamasinda çevre emniyetini aldiktan sonra çalismalarimiza baslamaktayiz. Bu gibi çalismalarimizi bir plan dâhilinde yaptigimiz için öncelikle alan arastirmasini detayli bir sekilde yapmaktayiz. Bu konuda gerçeklestirdigimiz çalismalarin ilk basamagini ev ve isyerleri içerisindeki emniyetli çalisma alani olusturma konusu içermektedir. Bunun yaninda  esya asansörlerinin emniyetli bir sekilde kurulum asamasi ikinci planda gerçeklestirilmektedir. En son plan olarak esya asansörlerinin  kurulumu sonucunda olusturulan emniyetli çalisma alani olusturulmaktadir.
 
Çalismalar gerçeklestirirken esya asansörlerinin olumsuz sonuç ortaya çikarabilecegi için çalisma sahasina kesinlikle canli yaklastirilmamasina özen gösterilmektedir. Bu asamada emniyet çemberini sürekli kontrol altinda tutan bir elemanimiz görevlendirilmistir. Bu elemanimiz tasima ve diger faaliyetlerde herhangi bir aktif rol almamaktadir. Sadece çevre emniyetini saglamakla görevlendirmistir. Buradan da anlasilacagi gibi Atasehir evden eve nakliye çalismalarinda çevre emniyetine, insan güvenligine ve emniyetli çalisma sartlarina asiri önem verdigimiz görülmektedir.

 
Ayni sekilde esyalarin indirilecegi yerde gerekli kesifler yapildiktan sonra esya asansörü kurulmakta ve tasima faaliyetleri baslatilmaktadir. Esyalarin ev içerisinde veya isyeri ortamlarinda yerlesim noktalari önceden tespit edilerek hem hizli, hem de emniyetli çalisma kosullarini gerçeklestirme bakimindan gerekli planlar yapilmaktadir. Bu planlar dâhilinde gerçeklestiren evden eve nakliyat çalismalari firmamizin kalitesini ve güvenligi çalisma prensiplerini açik bir sekilde ortaya çikarmaktadir. Bu prensiplerimiz dogrultusunda Avrupa standartlarinda Atasehir evden eve nakliyat çalismalari yapmakta, dünya teknolojilerini yakindan takip etmekteyiz. Bunu tüm çalismalarimiza yayginlastirmaktayiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.