Keles Nakliye

Nakliye sektöründe faaliyetlerimizi 5 temel kritere göre sürdürmekteyiz. Bunlar,

– Saglam ambalajlar ile paketleme,

– Asansörlü sistemler ile yükleme ve indirme,

– Tasimacilik sigortasi olusturma,

– Kapali kasa araçlar ile tasima,

– Monte ve yerlestirme,

Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, müsteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen bir yapilanmayiz. Ayrica tüm Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren nadir firmalardan da biriyiz. Yilin her mevsimi ve günü, dilediginiz noktaya naklinizi saglayabiliyoruz. Üstelik çalisan kadromuz, isinde uzman kisilerde olusuyor.

Nakliye sigortasi, firmamiz ile sizin aranizda düzenlenen bir poliçedir. Bu poliçeye kapsamina, degerli ve pahali esyalarinizi aliriz. Nakliye sirasinda eger bu esyalariniz zarar görür ise önceden belirlemis oldugumuz teminatlar kapsaminda tarafiniza ödeme yapariz. Genellikle bu teminatlari yüksek tutarak, olusabilecek magduriyeti de ortadan kaldiriyoruz. Dilerseniz beyaz esyalarinizi, mobilyalarinizi, televizyon ve bilgisayar gibi teknolojik esyalarinizi da sigorta kapsamina aldirabilir, aklinizi mesgul eden tüm risklerden uzaklasabilirsiniz.

Kullanmakta oldugumuz asansörlü sistemler, Istanbul evden eve nakliyat firmalarinin pek çogunda bulunmayan teknolojik teçhizatlardir. Bizler bu teçhizatlarimiz sayesinde insan gücüne olan ihtiyaci azaltiyoruz. Çünkü insan gücü ile esya tasimak, çok daha fazla risk ve tehlike barindiriyor. Ancak bu sistemleri kullanirken tüm önlemleri aliyor ve tek seferde onlarca esyanizi araçlara yükleyebiliyoruz. Bu teçhizatlarimiz araçlardan ev ya da ofislerinize esya tasinirken de bizlere müthis bir kolaylik sagliyor. Bu sayede zor gibi lanse edilen tasinma islemleriniz yalnizca birkaç saat sonrasinda tamamlanmis oluyor.

Onlarca profesyonel eksper ile çalisiyor ve Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak siz degerli müsterilerimize her daim en uygun fiyat teklifini sunmaya gayret gösteriyoruz. Sizler de firmamizin saglamis oldugu profesyonel nakliye hizmetlerinden faydalanmak isterseniz hemen iletisime geçin. Eksperlerimiz randevu tarihinde gelecek ve sizler için en uygun fiyat teklifimizi sunacaktir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.