Kirmizilar Evden Eve Nakliyat

Tasinma stresi yasamadan hizli bir sekilde tasinmak isteyenler evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren güvenilir bir firma ile çalisabilir. Esya tasima firmalari kendi uzman ekibiyle tasinma sürecinizi en iyi sekilde organize ederler. Tasinmanin basindan sonuna kadar her türlü önlemi alarak esyalarinizi zarar görmeden yeni evinize kadar tasirlar. Tasinma karari aldiktan sonra baslayan tatli telasinizi basariyla sonlandirmak için böyle profesyonel yardim almalisiniz.Nakliyat sirketleri ev tasima hizmetinde her asamayi planli bir sekilde yürütürler. Tasinacak esyalari degerlendirirken evin 2+1, 3+1, 4+1 gibi büyüklügüne göre esyalari alabilecek kapasitede tasima aracini belirler, esyalarin asansörlü tasimaya uygun olup olmadigi bakarlar. Bulundugunuz kata göre modüler ya da hidrolik asansörle tasima karari alinir.

Esyalarin olasi hasarlara karsi degerinde sigorta yapilmasi da ihmal edilmez.Ev sahibi ile kararlastirilan tasinma gününde egitimli çalisanlardan olusan ekip ve tasima araci ile gelirler. Düzenli bir sekilde evinizdeki esyalari toplamaya baslarlar. Bu arada asansör kurulumu da yapilir. Koltuk takimi, sandalye, yemek masasi gibi esyalar çizilmeye karsi ambalaj yapilarak asansör ile araca kadara indirilir. Sökülecek olan elbise dolabi gibi mobilyalar da hazirlanarak ambalajlanir. Bu arada beyaz esyalar da tasinmaya hazir hale getirilir. Mutfak esyalari, cam esyalar ve giysilerde uygun sekilde paketlenerek asansörle araca indirilir.

Nakliye sirasinda esyalara zarar gelmemesi için aracin içine özenle yerlestirilir.Evden eve tasima yapan firmalar ofis tasima hizmeti de vermektedir. Ayrica sehirlerarasi nakliyat yapan firmalar baska sehirlere tasinanlara da yardimci olurlar. Tasima firmalarinin önemli bir hizmeti de fazlalik esyalarin ya da esyalarin tamaminin ev depolama hizmeti ile muhafaza edilmesidir. Esyalarinizi istediginiz süre bu depolarda güvenle bekletebilirsiniz. Makul fiyatlara esyalariniz için depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.