Kosuyolu Barboros Nakliyat

Isyeri tasimaciligi, ekstra özen ve profesyonellik gerektiren bir islemdir. Çünkü isyerlerinde bulunan pek çok dijital ve elektronik cihazin, siradan araçlar ile çalisilmasi durumunda zarar görmesi kaçinilmazdir. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak öncelikle tüm esyalarinizi en dayanikli paketler ile ambalajlariz. Ardindan kapali, genis ve donanimli kasalara sahip araçlarimiza tasiriz. Araçlarimiz hiçbir esyanizin, diger esyaniza zarar vermeyecek sekilde tasarlanmistir. Özellikle bilgisayar gibi hassas cihazlariniz için endiselenmenize gerek bulunmuyor. Ayrica asansörlü sistemler sayesinde esyalarinizi güvenle ve hizli bir sekilde araçlarimiza yükleriz.Banka subesi, muhasebe ofisleri ve buna benzer isyerinin tasimaciliginda olasi bir zarar yüksek maliyetler dogurabilir.

Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bunu biliyor ve buna göre önlem aliyoruz. Ancak yine de olasi bir zarar karsisinda maliyeti karsilamak için sigorta sirketleri ile çalisiyoruz. Esyalariniz için tasimacilik poliçeleri olusturuyor ve degerli esyalarinizi bu poliçe kapsamina aliyoruz. Üstelik bunu yalnizca isyeri tasimaciliginda degil, hane tasimaciliginda da sagliyoruz.Esyalarinizi tasidiktan sonra da hizmetlerimiz bitmiyor. Özellikle demonte esyalariniz için nakliye hizmeti kapsaminda monte hizmeti de veriyoruz.

Bilgisayardan yaziciya, buzdolabindan giysi dolabina kadar her türlü demonte esyanizi yeniden monte ediyoruz. Vermis oldugumuz bu kusursuz ve tam donanimli hizmet anlayisimiz sayesinde, hem Istanbul’da, hem de ülke genelinde en sik tercih edilen nakliye firmalarindan biri olmaktan gurur duyuyoruz.Eger sizler de tüm bu kapsamli nakliye hizmetinde faydalanmak isterseniz hemen firmamiz ile iletisime geçin. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak günün her saati hizmet veren bir müsteri destek hattina sahibiz. Randevunuz olusturulduktan sonra tarafiniza uzman eksperlerimizi yönlendirir ve sizler için ekonomik bir fiyat teklifinde bulunuruz. Bu sayede çok uygun rakamlara tüm bu hizmetlerin tamamina sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.