Marka Evden Eve Nakliyat

Nakliyat çalismalarinda referans kalitemizi ve müsteri memnuniyetini arttirmak amaçli çalismalarimizi maddi yönden de memnuniyet verici sekilde gerçeklestirmekteyiz. Bu konuda yapmis oldugumuz en önemli çalismalarimiz anlasma saglandiktan sonra ön ödeme talep etmeyerek müsterilerimizin sikintiya girmesini istemiyoruz. Is bitiminde tamamen ücreti toplu olarak müsterilerimizin istedigi dogrultuda çalismalar gerçeklestiriyoruz. Bu kalitede gerçeklestirmis oldugumuz çalismalarimizda almis oldugumuz ödemelerimiz tamamen bütün riskleri ve olumsuzluklari ortadan kaldiracak sekilde olmaktadir. Önemli olan evden eve nakliyat sözlesmesinde belirtmis oldugumuz maddelerin tam anlami ile yerine getirilmesidir. Müsterimizin memnun olmadigi bir konu olustugunda bunu belirlemis oldugumuz ücretten düsüs yaparak memnuniyet seviyesini tam anlamli bir sekilde gerçeklesmesini tercih ediyoruz.

Birçok nakliyat firmasi islemlerini garantiye alabilmek için müsterileri ile anlastigi süre içinde belirli bir ön ödeme almakta ve anlasmayi bu sekilde saglama baglamaktadir. Fakat biz güven meselesini tamamen müsterilerimiz arasinda sagladigimiz için bu sekilde bir girisime gerek duymuyoruz. Özellikle sadik müsterilerimizin firmamiz için yapmis oldugu yorumlar bu konuda olumlu ve kalitemizi yansitacak sekilde gerçeklesmektedir. Genellikle evden eve nakliyat çalismalarinda gerçeklesen faaliyetlerin kesin fiyat anlasmasinda tam bir sonuca baglanmasini tercih ediyoruz. Çünkü ilk muayene asamasindan müsteri onayi asamasina kadar gerçeklestirecek bütün faaliyetler firmamizin sorumlulugunda gerçeklesmektedir. Yapilan bütün islemlerin fiyat karsiligi kesin fiyat uygulamasi ile karsilanirken sonuç itibariyla memnuniyet seviyesini karsilamak için müsterilerimizin fikirlerini aliyoruz.

Müsteri memnuniyeti saglamak amaciyla gerçeklestirdigimiz ön ödemesiz anlasma bölümlerini mantikli çerçevede gerçeklestirmeyi tercih ederiz. Kaliteli evden eve nakliyat tasimaciligi yapabilmek için çikmis oldugumuz bu yolda Avrupa standartlarinda nakliye kalitesi yansitan prensiplerimizi gerçeklestirirken eleman kadromuz ekip ruhunu hiçbir zaman kaybetmemektedir. Almis oldugumuz maddi destek ve evden eve nakliye ücretleri doyurucu bir nitelikte olup kesinlikle çok para kazanma amaci gütmüyoruz. Amacimiz referanslarimizi kuvvetlendirmek, müsteri memnuniyetini arttirmak, kalitemizi dünya standartlari seviyesine getirebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.