Marmaray Evden Eve Nakliyat

Tasinmak için evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren tasima firmalarindan yardim alabilirsiniz. Bu alanda her geçen gün yenilikler olmaktadir. Esya tasimaciligi kolaylasmakta, tasinma telasiniz azalmaktadir. Nakliyat firmalari müsterilerinden gelen talebe göre tasinmayi organize etmekte ve güvenilir sekilde tasinmalarini saglamaktadir. Tasinmak isteyenler için hem esyalarinin zarar görmemesi hem de tasinma fiyatinin makul düzeyde olmasi gerekir. Bu sektörde firmalar arasinda rekabet oldukça fazladir. Rekabet bir anlamda müsterilere yaradigi için tasinma fiyatlari makul düzeyde olup, hizmet kalitesi de en üst seviyededir.

Ev tasima hizmeti veren firmalar kaliteden ödün vermeden en iyi tasinma fiyatini verecektir.Esyalarinizin tasinmasi sirasinda mobilyalar, beyaz esyalar, cam esyalar, küçük ev aletleri, giysiler, elektronik esyalar zarar görmesin diye özel olarak ambalaj yapilir. Esyalarinizin hiç biri açikta tasinmaz. Nakliye sirasinda esyalarin hepsi sigortali olarak tasinir. Ikamet edeceginiz evi ister sehir içinde bir yere, isterseniz baska bir sehre tasiyin. Tasima firmalari sehir içi ve sehirlerarasi nakliyat hizmeti verecektir.

Baska bir sehre tasinanlar normal tasima ücretine yakit giderini de ekleyerek ödeme yaparlar. Bunun disinda ekstra bir fiyat artisi olmaz.Isyerinizi baska bir yere tasimak isterseniz tasima firmalarinin ofis tasima hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ev esyalarinin tasinmasi sirasinda gösterilen özen ofis esyalariniz için de gösterilir. Ofis mobilyalari demontaj yapilarak hasar görmemesi için ambalajlanir. Ofisteki diger esyalarda ambalaj yapilarak tüm esyalar sigortali tasinir. Isinize mani olmadan yeni ofisinize yerlestirilen esyalarinizla isinize devem edebilirsiniz.Kentsel dönüsümden yararlananlar, evinde kullanmadigi yer kaplayan esyalari bulunanlar tasima firmalarinin ev depolama hizmetini kullanabilir. Esyalarini ambalajli bir sekilde her türlü etkenden korunacak sekilde depolarda bekletebilirler. Bunun için makul bir fiyat öderler. Ancak esyalari güven içinde olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.