Merdiven Çikan

Kapsamli bir nakliye hizmeti almak isteyen kisi ya da kurumlarin tercihi Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bizler oluyoruz. En büyük farkimi ise sigortali tasimacilik hizmeti de veriyor olmamiz. Yani bu hizmet sayesinde, esyalariniz zarar görse dahi tarafimizdan hak talebinde bulunabiliyorsunuz. Zaten firma olarak güvencemiz altinda olan esyalarinizin zarar görmesi halinde sizlere ödeme sagliyoruz. Sizler de esyalariniz konusunda hassassaniz hemen bizi arayin ve sigortali tasimacilik hizmetlerimiz konusunda detayli bilgi edinin.

Bizimle çalismanin bir diger avantaji da paketleme ile ugrasmayacak olmanizdir. Zaten amatör bir paketleme yapmak, esyalarinizi korumayacagi gibi, kaybolmasina da sebep olabilir. Büyük bir esya kargasa içinde kaybolmamaniz için bizler variz. Tasinma öncesinde gelir ve tüm esyalarinizi, giysilerinize kadar paketleriz. Üstelik düzenli bir sekilde gerçeklestirdigimiz paketleme sayesinde, hiçbir esyaniz da kaybolmaz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, paketleme hizmetini de ücretsiz olarak saglayan nadir sirketlerden biriyiz.

Tasinma esnasinda meydana gelen zararlarin pek çogu insan faktörü kaynaklidir. Yani esyalar merdivenlerden indirilir ya da çikarilirken zarar görür. Ancak bizler insan faktörünü çok daha az kullaniyor ve makinelesme yolunda hizla ilerliyoruz. Müsterilerimize asansörlü sistemler ile hizmet veriyor, esyalarin merdivenlerden çikarilma ya da indirilme devrine son veriyoruz. Üstelik günümüzde hala bu teknolojilerden faydalanmayan yüzlerce amatör nakliye firmasi bulunmakta.

Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak tüm hizmetlerimizi kurumsal kimligimiz çerçevesinde vermekteyiz. Dilediginiz zaman bize ulasabilmeniz için bir destek hattina da sahibiz. Bu hattan günün her saati ulasabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kaydinizi alir almaz sizlere ücretsiz olarak eksper yönlendirir ve esyalarinizin kontrolünü saglariz. Kontrol sonrasinda ise sizlere en uygun fiyat teklifimizi sunariz. Her zaman kaliteli ve uygun bir firma oldugumuzu da iddia etmekteyiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.