Metro Evden Eve Nakliyat

Kimse tasinirken esyalarinin kaybolmasini ya da zarar görmesini istemez. Üstelik bu esya beyaz esya ya da mobilya gibi bir ürün ise maddi zarari büyük olur. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, sigortali olarak esyalarinizi tasiyoruz. Yani esyalariniz, bizim güvencemiz altindayken zarar görür ise tarafiniza sigorta sözlesmesinde yazili olan bedeli ödüyoruz. Bu sayede esyalarinizin zarar görme riskinden kaynaklanabilecek zararlarinizi bertaraf ediyoruz. Üstelik sigortali tasimacilik sözlesmelerini hem evlerinizdeki esyalariniz, hem de isyerlerinizdeki esyalariniz için kullaniyoruz.

Firmamiz müsteri memnuniyeti odakli bir yapilanmadir. Dolayisiyla esyalarinizin paketleme evresini de üstleniyoruz. Dilerseniz anahtar teslim seklinde de hizmet alabilirsiniz. Sizin için esyalarinizi tek tek paketler, araçlara yükler ve götürdügümüz noktada, zevkinize uygun döseriz. Yani sizlere hiç is birakmadan tasinmanizi saglariz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, diger amatör firmalar gibi tasidigimiz esyalari asla gelisigüzel birakmayiz. Üstelik paketleme için kullandigimiz ambalajlar hayli dayanikli ve kalitelidir.

Eger plansiz ilerleyen ve teknolojik gelisimlerden haberdar olmayan bir firma ile çalisirsaniz, esyalariniz zarar gördügünde de herhangi bir hak talep edemezsiniz. Üstelik bu firmalar, esyalarinizi açik kasa araçlari üzerinde, istiflenmis sekilde tasir. Ancak bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak kapali kasa araçlar kullanmaktayiz. Bu araçlarimizin içerisi de hayli genis oldugu için esyalariniz rahatlikla tasinabiliyor. Üstelik istiflenmiyor ve birbirine zarar vermesi engellenmis oluyor.

Yillardir nakliye sektöründe etkin bir sekilde hizmet veren bizler, daima müsteri memnuniyetini ön planda tutmaktayiz. Teknolojik asansörlü sistemlerimiz ile tüm esyalarinizi güvenle araçlarimiza yükler ve ayni sekilde indirip yerli yerine koyariz. Eger sizler de firmamizin saglamis oldugu bu kusursuz nakliye hizmetlerinden faydalanmak isterseniz hemen arayin. Isinde uzman eksperlerimiz gelip, sizler için en uygun fiyat teklifini sunsunlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.