Mir Ticaret Nakliyat

Avcılar Evden eve nakliyat konusunda modern öntemleri kullanarak isimizi müsterilerimizi memnun etmek için titiz bir sekilde yapiyoruz. Hizli bir sekilde isimizi yaparak müsteri odakli olarak çalismalarimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Yenilikçi ve tekonolojiyi yakindan takip eden firmamiz bunu isine de en dogru sekilde yansitarak en dogru sekilde tasima isini bitirmektedir. Ev esyasi tasimanin zorluklarini bilerek hareket eden görevlilerimizi planli ve disiplinli bir sekilde çalisarak size verilen zamanda her isi bitirmektedir. Böylece zaman ile ilgili bir magduriyet yasamamis olursunuz. Güvenligi her zaman ön planda tutarak esyalarin en ufak bir zarar görmemesi adina dikkatli davranan personelimiz her türlü egitimi almisbir ekipten olusmaktadir.

Evinize gelip evden eve nakliye İstanbul şehirlerarası nakliyat yapmadan önce tasinacak olan esyalarin potansiyelini anlamaya çalisiyoruz. Böylece fiyati da bu sekilde belirleyerek ücretlendirme yapiyoruz. Ayni zamanda araç büyüklügü ve personel temini de saglamis oluyoruz. Sonrasinda sizinle yaptigimiz sözlesme maddelerini belirleyip o sekilde hareket ediyoruz. Avcilar Ev tasima asamalari sirasinda her sey sigortali olarak nakliye edilmektedir. Böylece olusacak bir kaza sonucu zarar gören esyanin telafisi en iyi sekilde saglanacaktir. Iyi organize olan ekip söz verilen zamanda tüm tasinma isini bitiriyor. Is bölümü yapan ekibimiz alaninda uzman yerlerde çalisarak ortaya çok güzel sonuçlar çikarmaktadir. Titiz bir sekilde sökülme ve kurulum yapan montaj ekibimiz mobilyalar konusunda sorunsuz bir sekile isini bitirir.

Avcilar Evden eve nakliye sirasinda teknolojinin Avcılar asansörlü nakliyat her imkanindan yararlanip büyük olan esyalari evin en uygun yerine sabitlenen asansör sistemi ile araçlarimiza tasiyoruz.böylece zahmet çekmeden ve zaman kaybetmeden agir yüklerden kurtulmus oluyruz. Küçük olan esyalari da muhafaza saglayan paketleme malzmeleri ile sarip saglam kolilerin içine yerlestirip o sekilde kolay bir sekilde tasiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.