Muratoglu Nakliyat

Modern dünyada zaman hayatin en önemli olgularindan birisini olusturur. Tasinma gibi son derece zaman alici süreçler ise gündelik yasantidan ciddi anlamda geri kalmaniza neden olabilir. Ancak bu konuda Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetlerinin profesyonel standartlarindan yararlanmaniz halinde bu tip zaman kayiplarini minimal seviyeye indirebilirsiniz. Firmamizin uzman personelleri, esyalarinizin tasinma için ön hazirligindan, paketlenmesine ve transferinden, yeni adresinizde yerlestirilmesine kadar olan tüm süreci sizin adiniza tamamen profesyonel standartlarda gerçeklestirmektedir. Uzman ve deneyimli ekiplerimizde sihhi tesisatçi, elektrikçi ve marangoz gibi yasam alanlarinda yer alan tüm esyalarin alanlarina uygun uzmanliklari bulunan personeller yer aliyor. Böylelikle esyalarinizin tasinmaya hazirligi için demonte ve devamindaki montaj islemlerini tamamen hassas sekilde gerçeklestiriyoruz.

Uzman personellerimizin deneyimli çalismalarini dünya standartlarina ulastiran modern teknolojiyi de etkin bir sekilde Sancaktepe nakliye hizmetlerimizde kullaniyoruz. Asansörlü nakliyat araçlarimiz ve özel ambalajlama ve paketleme malzemelerimiz ile esyalarinizin tamamen yüksek güvenlik önlemleri altinda yeni adresinize tasinma islemlerini gerçeklestiriyoruz. Her müsterimizin ihtiyaçlarina özel bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Bunun içinde müsterilerimizin tasinma konusundaki ihtiyaçlarini en net sekilde belirleyebilmek amaci ile ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Uzman eksperlerimiz tarafindan tasinmaya konu olan esyalarinizin miktari, özellikleri, tasinacak mesafe ve tasinma güzergahinda maliyet açisindan degiskenleri belirliyoruz. Bu sekilde hem tasinma sürecini bu tip detaylara uygun olarak programliyoruz hem de daha sonra bir sürprizle karsilamayacaginiz maliyet ve süre bilgilerini sizlere net olarak verebiliyoruz.

Evden eve nakliyatta sagladigimiz bu hizmet standartlarini kurumsal tasinma ihtiyaçlariniza yönelik sundugumuz Sancaktepe ofis tasima hizmetlerimizde de etkin bir sekilde uyguluyor. Bilgisayar, server, ofis malzemeleri ve sektörel ürünlerin yer aldigi ofislerdeki esyalarinizin tasinmasi için uygun paketleme malzemeleri ve tabii ki bu alanda deneyimli teknik personellerimiz ile faaliyet gösteriyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.