Nakliyatci Burda

ISTANBUL NAKLIYAT

Dertsiz, tasasiz, sorunsuz, kiriksiz, döküksüz  ve hesapli bir tasimacilik hizmeti almak istiyorsaniz  basvuracaginiz en dogru adres Beyoglu Nakliyat olacaktir. Istanbul Nakliyat sayesinde esyalariniz hiçbir hasara ugramadan mümkün olan en seri ve en güvenli bir sekilde tasinir.  Belki firmamiz kadar kaliteli tasimacilik hizmeti veren baska firmalarda bulunabilir ancak su var ki hiçbirisi bizim sundugumuz kadar kaliteli hizmeti bizim sundugumuz kadar hesapli sunamazlar. Çünkü temel de tüm firmalarin amaci mümkün olan en fazla kar marjina ulasabilmektir. Iste  tam da burada Istanbul Nakliyatin farki ortaya çikmaktadir. Çünkü biz firma olarak mümkün olan en fazla kari elde etmeyi degil,  faaliyetlerimizi sürdürebilecek kadar kar elde ederek müsterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmeyi amaçlamaktayiz.  Siz degerli müsterilerimizden gelen olumlu geri dönüsler de bize takip ettigimiz hizmet politikamizin ne kadar dogru oldugunu göstermektedir.

 

Istanbul Nakliyat ve Beyoglu sehirler arasi nakliyat olarak esyalarinizin güvenle tasinmasi için bir dizi önlemler almaktayiz. Bunlardan ilki esyalarinizin sigortalanmasi islemidir. Esyalariniz sigortalandigi için daha isin en basindan maddi açidan bir kayip yasamaniz imkânsiz  hale gelmektedir. Tabii esyalarinizin sigortalanmis olmasi tasima isleminde özen gösterilmeyecegi anlamini tasimamaktadir. Sigorta çogu zaman bizim tasimalarimizda sadece bir tedbir mahiyetinde kalmaktadir. Tasimaci personellerimiz esyalarinizi kendi esyalarini tasiyormus özverisi ile dikkatlice tasidiklarindan bugüne degin yasanan istenmeyen durumlar, yapilan tasima islerine oranlandiginda yok denilecek kadar azdir.

 

Ihtiyaciniz olan sey tasinmak degil de esyalarinizi bir müddet güvenli bir ortamda saklamak mi? Eger ihtiyaciniz olan sey bu ise bu ihtiyaciniza da Beyoglu ev depolama ile cevap bulmaniz mümkün. Istanbul ev depolama sayesinde o çok degerli esyalariniz her türlü tehlikelere karsi saglikli bir sekilde depolanir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.