Nakliyatta Son Global Nakliyat

Tasinma ile ilgili aci tecrübe yasamis olan kisiler için Maltepe evden eve nakliyat diger kisilere göre çok daha tedirginlik hissi uyandiran bir durumdur. Bu konuda firmamiz sizi rahatlatmak için elindengelenin en iyisini yapmaya gayret göstermektedir. Bu hassasiyet bizi yillardir bu piyasada zirvede tutmaktadir. Esyalarinizi dikkatli ve hassas bir sekilde tasidigimiz için asla zarar görme gibi bir durum yasanmaz. Sistemli ve planli bir sekilde çalisan ekibimiz söz verilen satte tüm taçinma isini gerçeklestirmis olur. Bu anlamda hiç bir sekilde magduriyet yasamazsiniz. Her zaman yenilikçi kararlar ve teknolojik hizmetler ile isimizi çok kisa sürede bitirmeye gayret gösteriyoruz. Bu konuda her türlü etkinik ve fuarlara katilarak kendimizi gelistiriyoruz.

Maltepe İstanbul ev ofis depolama sürecinde müsterilerimizin istek ve önerilerini dikkate alarak hareket ediyoruz. Zaman alan ve hassas olan kirilacak mutfak esyalari için muhafaza saglayan paketleme malzemeleri ile sarim yaparak onlari saglam kolilere yerlestiriyoruz. Böylece en ufak bir harekette zarar görme gibi durumlar yasanmiyor. Büyük olan esyalar için de evin en müsait bölümüne kurulan asansör sistemi ile zahmetsiz bir sekilde araçlara yerlestirme yapiyoruz. Böylece büyük olan buzdolabi, firin, koltuk gibi esyalar sorun olmaktan çikiyor. Koliler de yine ayni sistemde asansör tabanina dengeli bir sekilde yerlestirilerek araçlara tasiniyor.

Güler yüzlü ve anlayisli olan personelimize istediginiz soruyu sorabilir ya da isteklerinizi öyleyebilirsiniz. Esyalariniz aramizdaki sözlesme maddelerinde de yer aldigi gibi sigortali olarak tasinmaktadir. Yasanacak herhangibir aksi durumda da en iyi çözüm ve telafi yöntemleri uygulanir. Mobilyalarin parçalanip tekrar kurulacak duruma gelmesi Maltepe şehirlerarası nakliyat  sürecinin önemli bir parçasidir. Bunun için de ayri bir montaj ekibimiz bulunmaktadir. Sizin istek ve talebinize göre devreye girerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir