Nakliye Istanbul

Tasinabilmek için öncelikle uzman bir ekip ile anlasmaniz sarttir. Ancak bu anlasma yapilirken yalnizca fiyat konusunda takili kalmak, diger hiçbir konu ile ilgilenmemek ne yazik ki sizin dezavantajinizi olusturur. Çünkü ucuz fiyat teklifi veren pek çok amatör yapilanma, açik kasa kamyon ya da kamyonetler ile esyalarinizi balik istifi seklinde tasir. Üstelik bu yetmiyormus gibi, nakliye ile uzaktan yakindan alakasi olmayan yabanci uyruklu kisiler çalistirir ve esyalarinizi gelisigüzel yükleyip indirir. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak paketleme ve montaj da dâhil olmak üzere, tam donanimli bir nakliye hizmeti veriyoruz.

Paketleme bizim tarafimizdan, ücretsiz olarak, tasinacaginiz gün yapiliyor. Üstelik gazete kâgidi ve kartonlar ile degil, nakliyeye özel gelistirilen saglam, dayanikli özel ambalajlar ile. Üstelik günler öncesinden esyalarinizi toplamaya da ihtiyaciniz olmuyor. Çünkü son gün uzman ekiplerimiz gelip, hizli bir sekilde paketlemeyi gerçeklestiriyor. Bu hizmetimiz verdigimiz nakliye hizmetinin bir parçasi olup, ekstra hiçbir ücrete tabi degildir.

Üst katlarda oturmaniz ya da havanin saganak yagisli olmasi tasinmaniza engel degil. Öncelikle firmamizin etkin bir sekilde teknolojik teçhizatlara sahip oldugunu bilmelisiniz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bizler, asansörlü sistemler sayesinde yüksek katlarda bulunan ev ve isyerlerinizi de kolayca tasiyabiliyoruz. Üstelik kapali kasa araç filomuz sayesinde, hava durumu ne olursa olsun naklinizi kolayca saglayabiliyoruz.

Her geçen gün büyüyen ve biraz daha fazla müsteriye erisen Istanbul evden eve nakliyat firmamiz, sehirlerarasi tasimacilikta da en sik tercih edilen lojistik firmasidir. Elbette günün her saati ulasilabilir olmamizin ve tasinma öncesi ücretsiz eksper yönlendirmemizin bunda payi büyük. Dilerseniz hemen arayabilir ve bütçenize en uygun fiyat teklifini uzman eksperlerimizden alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.