Nakliyeci Mesut

Genis çapli ilgi almak için online ulasim kolayligi bulunan Istanbul evden eve nakliyat ile tasinma islemini gerçeklestirebilirsiniz. Esyalarin koliler ile toplanmasi ve büyük esyalarinda ambalajlama malzemeleri ile paketlenmesi sonucunda gerçeklesen tasima çalismalarimizda araç tercihi de genis filoya sahip olmaktadir. Tasinma islemi için üretimi yapilan araçlar ile tüm esyalar tek seferde zarar görmeden tasinmaktadir. Bu alanda firmamizda yer alan tecrübeli ve güler yüzlü ekip ile en kisa süre içerisinde tasinma saglanmaktadir. Alaninda uzman ekip tercihi ile ev ya da ofis içerisinde bulunan A’dan Z’ye bütün esyalar paketlenmektedir.

Paketleme sirasinda esyalarin hassas olmasi ya da kirilma ihtimalinin olmasi da ön planda tutulmaktadir.  Özel malzeme kullanimi ile korunmasi yapilan esyalar her ihtimale karsi tasinma öncesinde sigortalanmaktadir. Firmamiz tarafindan yapilan sigortalama isleminde olasi bir hasar sonucunda da onarim tekrar firmamiza ait olmaktadir. Güvenli olarak hizmet sunumu yapan Istanbul evden eve tasimacilik ile belirlenen adrese en kisa süre içerisinde tasinma gerçeklesmektedir. Ilk adim olarak önemli olan ambalajlama sonrasinda ikinci adim olarak da tasima önemli olmaktadir. EN az ambalajlama kadar önemli olan tasimada esyalarin zarar görmemesi gerekmektedir. Bunun içinde ekip çalisanlari dikkatli ve titiz olarak tasima saglamaktadir.

Özellikle mobilya ve elektronik esya tasimasinda esyalar sökülmektedir. Tek parça haline getirilen esyalar paketlenerek tasima kamyonuna yerlestirilmektedir. Tasinacak yere dogru giden kamyon yeni yerde paketler dikkatli olarak açilmakta ve mobilyalar eski haline getirilmektedir. Monte etme konusunda uzman olan ekip çalisanlar mobilyalara zarar vermeden düzenlemeyi saglamaktadir. Istanbul sehir içi nakliyat ile elektronik esyalarda mobilyalar gibi tasinarak yeni yerde kurulumu gerçeklesmektedir. Bunun içinde ekip içerisinde bulunan usta yer alarak elektronik esyalarin kurulumunu yapmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.