Nursoy Evden Eve Nakliyat

Tasinmadan önce ve tasindiktan sonra sizleri sikintili ve telasli bir süreç bekler. Tasinmadan önce esyalarinizi toparlamak ve kurulara yerlestirmek hayli yorucudur. Tasindiktan sonra ise yeniden esyalarinizi monte ettirmek, yerlestirmek bir o kadar zor olacaktir. Ancak bizler, profesyonel bir nakliyat firmasi olarak bu süreçleri üstleniyoruz. Üstelik sizlerden ekstra bir ücret talebinde bulunmadan. Öncelikle tüm esyalarinizi ayri ayri paketliyor, tasiyor ve tasindiginiz noktada yeniden paketlerinden çikarip yerlestiriyoruz. Buzdolabi, çamasir makinasi, bulasik makinasi ve dolap gibi demonte ürünlerinizi monte edip, sizlere anahtar teslimi sagliyoruz.

Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, ülke genelinde, ayni profesyonellikte hizmet vermeye devam ediyoruz. Farkli bir sehre tasinmak sizleri korkutmasin. Çünkü bizler açik kasa degil, kapali kasa, genis ve donanimli araçlarimiz ile hizmet veriyoruz. Bu sayede esyalariniz güvenle, saatler uzakliktaki noktaya dahi sapasaglam ulastiriliyor. Üstelik isinin ehli, egitimli ve uzman çalisanlarimiz esyalariniz konusunda büyük bir titizlik sergiliyor.

Esyalariniz artik tek tek, merdivenlerden indirilmiyor. Çünkü bu tarz bir tasima yöntemi, esyalarin kayip düsmesine, merdiven korkuluklarina çarpip kirilmasina ve zarar görmesine neden olur. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak insan gücünü yüklemede kullanmiyoruz. Çünkü gelismis asansörlü sistemler sayesinde esyalarinizin araçlara yüklenmesi artik daha basit ve güvenli. Tonlarca agirliktaki esyalari dahi tek seferde yüklemeyi saglayan bu sistemler, nakliye teknolojisinin son ürünleridir.

Sizler için kendimizi gelistirmeye devam ediyoruz. Tüm dünyada da kullanilan sigortali tasimacilik faaliyetleri artik ülkemizde. Üstelik en profesyonel hali ile. Bu sigorta sözlesmeleri sayesinde esyalarinizi güvence altina aliyoruz. Eger herhangi bir aksilik olur da esyalariniz zarar görür ise Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak tarafiniza ödeme sagliyoruz. Bu sayede esyalarinizin zarar görme riskinden dogacak maliyetler için önlem aliyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.