Öcal Evden Eve Nakliyat

Istanbul içinde farkli ilçeler ve semtler arasinda evden eve nakliyat hizmeti almak istediginizde, bazi kurallara dikkat etmeniz ve dogru seçim yapmaniz önemlidir. Örnegin, iyi bir tasima firmasi ile anlasmak için verdigi hizmet standartlari ile kalitesi onaylanmis isletmeleri seçmeniz gerekir. Bu noktada firmamiz gibi kalite standartlarini onaylamis ve yüksek müsteri memnuniyeti kazanmis bir firmayi tercih edebilirsiniz.

Aradiginiz standartlar arasinda firmamiz gibi ismi ile yillarin tecrübesini sunan ve geçmisi ile kalite saglayan bir isletme seçmeniz gereklidir. Örnegin, firmamiz sundugu hizmetlerde çelik kasali araçlar ve sabit uzman ekiplerle tasima islemini gerçeklestirmektedir.Elbette ki aranilan tüm bu standartlar sadece ev tasima hizmetlerinde degil ofis tasima hizmetlerinde de görülmelidir. Çünkü isyeri tasima hizmetleri çok daha hassas ve güvenli bir sekilde yapilmalidir. Is yerlerinde isleyisi saglayan mobilya, ekipmanlar ve cihazlar güvenli bir sekilde ambalajlanarak ve sigorta güvencesi ile tasinmalidir. Örnegin, cihazlariniz köpük ve ambalajlar ile sarildiktan sonra hasar görmeyecek sekilde yeni adresine ulastirilmalidir.

Is yeri tasima denildiginde, magazalar gibi birçok farkli alanda tasima yapilabilir. Bir konfeksiyon magazasi tasinirken, tüm elbiselerin askili bir sekilde tasinmasi ve kirlenmemesine gayret gösterilmelidir. Firmamiz, sagladigi bu standartlar sayesinde yillardir tereddütsüz bir sekilde tercih edilmektedir.Profesyonel sekilde hizmet sunan bir nakliye firmasi müsterileri ile çalismaya baslamadan önce firmamiz gibi hukuki olarak kabul edilebilecek bir sözlesme imzalamalidir. Teklif usulü ile çalisan firmamiz, tasima isleminin gerçeklestirilmesi için önceden yapilan görüsmelerde net olarak bir fiyat belirler. Ikili anlasma saglandiktan sonra bu fiyat üzerinden sözlesme imzalanarak tasima islemi gerçeklestirilir. Bu sayede sunulan sigorta güvencesi ile esyalariniz hasar görmeden kaybolmadan ve çalinmadan rahatlikla tasinabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.