Oguzhan Nakliyat

Ekip Ruhu Olusturmus Evden Eve Nakliyat

Avrupa standartlarinda çalisma kapasitesi ortaya çikarmis olan Beyoglu evden eve nakliyat firmamiz bu çalisma standartlarini ekip ruhu olusturmus elemanlarina borçludur. Çünkü kuruldugumuz günden itibaren yapisinda olusacak bütün gelismeleri en üst kademeye aktarmayi basaran firmamiz ekip ruhunu sadece elemanlar arasinda degil ekipmanlar arasinda da tam kapasite yansitmayi basarmaktadir. Özellikle paketleme islemlerinde ortaya çikan kaliteli yaklasimlar istifleme islemlerini en güzel sekilde yansimaktadir. Ayni sekilde montaj ve de montaj islemlerinde yapilan faaliyetler ekip ruhunu açik bir sekilde ortaya çikarmaktadir. De montaj islemlerini yapan elemanlarimiz paketleme islemi yapan elemanlarimizla gerekli siralamayi ve gerekli prosedürleri aktararak daha çabuk daha hizli ve daha kaliteli bir islem ortaya çikarmaktadir. Böylelikle ve montaj islemlerini yapan marangozlar paketleme islemini yapan elemanlara açik bir sekilde ekip dayanismasini göstermektedir.

 

Kurmus oldugumuz profesyonel ekibimiz her zaman birbirini destekleyici çalismalar yapmaktadir bunlarin en basinda tasiyici elemanlar esya asansörlerinin kabinlerine yerlestirmis oldugu malzemelerin daha çabuk ve daha kolay bir sekilde alinabilmesi için istifleme elemanlarina yardimci olmaktadir. Istifleme elemanlari ve esyalarin bosaltma esnasinda asansör kabinlerine düzgün bir sekilde yerlestirerek montaj islemlerini yapan elemanlara yardimci olmaktadir. Ekip ruhunu bu sekilde gerçeklestirmis oldugumuz Beyoglu evden eve nakliyat çalismalarinda hiz ve güveni, kaliteyi ve tecrübeyi bir arada gerçeklestiren firma olma özelligimizi açik bir sekilde gösteriyoruz.

 

Esyalarin ilk muayene asamasinda ekspertiz hizmetleri sunan elemanlar ile esyalarin paketleme islemini gerçeklestirecek elemanlar Beyoglu evden eve nakliyat isinde dayanisma içinde çalismaktadir. Bir yandan sigortalama için teminatlarin belirlenmesi bir yandan paketleme islemlerinin baslamis olmasi ekip olarak anlasmali çalismamizi açik bir sekilde ortaya çikariyor. Paketleme islemi biten esyalarin binanin asansör kabinlerine yerlestirilerek araçlara sevk edilmis olmasi hizli, ayni zamanda güvenli tasimaciligi açik bir sekilde gösteriyor. Bu sekilde ekibimizin itme yöntemi ile birbirine desteklemesi ekip ruhunu gelistirmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.