Okçu Nakliyat

Tuzla Evden eve nakliyat firmasi olarak kendimizi bize teslim edilen ev esyalari ve araç gereçleri sadece tasimakla sorumlu tutmamakta ayrica paketleme isleminden sona kadar hizli, verimli ve sorunsuz olmasini da görev edinmekteyiz. Sirketimiz sürekli olarak müsterilerin gözündeki güvenini sürdürecektir. Müsterilerimiz daha kaliteli ve üstün hizmeti alabilsinler diye genislemekte olan hizmet yelpazemizle durmadan kendimizi gelistiriyoruz. Sirketimiz olarak müsterilerimizin güvenini tazeleyecek yeni standartlar üretmekteyiz. Böylece en iyi yaptigimiz isi yapmak için daha fazla zaman harcamaktayiz. Isimizi zorunda olmamizdan çok benimseyerek yapmamiz, sirketimize ve müsterilerimize en büyük sadakat örnegidir.

Tuzla Evden eve tasimacilik firmamiz tasima risklerinizi ortaya çikararak aninda görebilmeniz saglamaktadir. Tasinacak esyalarinizin, dogru tekniklerle tasinmasini saglamamizin yaninda gerek duydugunuz ihtiyaçlariniza uygun olan tasima optimizasyonu sunmaktayiz. Bütün bunlara sahip olurken bütçenizden de tasarruf elde etme olanaginiz bulunmaktadir. Fiyatlarimiz her bütçeye uygun ve olmasi gerektigi gibidir. Emsallerimizle karsilastirdiginiz zaman hakli oldugumuza kanaat getireceksiniz. Asla müsterilerimizin zor durumundan yararlanmayiz. Onlara yardimci olmamizin sirketimize daha fazla fayda saglayacaginin daha çok bilincindeyiz.

Tuzla Ev tasima hizmetleri personellerimiz hareket halindeki esyalarinizin durumu hakkinda dâhi bilgi verebilmektedir. Yeni evinize tasinip paketini açtiginizda adeta yeni almisçasina bir hisse kapilacaksiniz. Esyalarinizi ne denli özenerek paketleyecegimize de dikkat çekmek istedik. Paketleme tekniklerimiz ve kalitemiz adeta kursun atilsa geçmez seviyesinde olmaktadir. Hem çalisanlarimizin tasima kolayligina sebep olmakta hem de müsterimizi güvenlik konusunda tatmin etmeye yaramaktadir. Esya tasimalarinda en fazla dikkat edilen unsurlardan biri esyanin deforme olmamasini saglamaktir. Çok sanslisiniz ki personellerimizin hepsi tüm boyutlarda ki tasima tekniklerini bilmekteler. Yani artik 5.kata tek kisinin sirtinda buzdolabi tasitma devri kalmadi. Tanik oldugunuz zaman göz korkutacak derecede agir olan esyalari nasil ustalikla tasidigimizi da deneyimleyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.