Oktay Eveden Eve Nakliyat

Firmamiz yillarin tecrübesiyle beraber, binlerce müsteriye nakliyecilik konusunda hizmet vermistir. Evden eve nakliye hizmetinin en kaliteli sekilde yapilmasi firmamiz gecesini gündüzüne katarak çalismaktadir. Kagithane evden eve nakliye hizmeti sadece esyalari tasimak degil, esyalarin saglam ve düzgün tasinmasidir. Müsterinin istedigi gibi esyalarin tasinmasidir. Bu gerçekten çok önemlidir. Müsteri memnuniyeti firmamiz için her zaman en önemli konu olmustur.

 

Firmamiz müsterilerin memnun hizmetlerimizden memnun kalmasi için gecesini gündüzüne katarak çalismaktadir. Her gün tasima yöntemleri, teknikler ve tasima ve nakliyede kullanilmasi gereken malzemeler veya neler yapilmali ve yapilmamali gibi konular tartisilmaktadir. Firmamizdan Kagithane evden eve nakliye hizmeti almak isterseniz, bunun için tek yapmaniz gereken firmamizdan randevu almak. Firmamizdan randevu aldiktan sonra, hangi gün ve saatte nereden nereye tasinmak istediginize dair bilgi veriyorsunuz ve ona göre firmamiz adresinize ekip gönderiyor. Temizlikten tutun da paketlemeye kadar, tasinma ve esyalarin yerlerine yerlestirilmesine kadar bütün isleri personellerimiz yapmaktadir. Bütün personellerimiz yillarin tecrübelerini tasiyan, alaninda uzman kisiler olmaktadir. Islerine dört elle sarilarak yaptiklari için, gözünüz arkada kalmadan gözünü kapali esyalarinizi firmamiza emanet edebilirsiniz.

 

Firmamiz sorumluluk alabilen ve bütün sorumluluklari kabul edebilen, müsterinin memnuniyeti için elinden geleninin fazlasini yapan bir yapiya sahiptir. Müsterinin istegine göre ve esyalarin düzgün ve saglam bir sekilde tasinmasi için farkli teknikler ve yöntemler arastirarak esya tasimanin en saglikli ve saglam yolunu arastirmaktadir. Evden eve nakliyecilik veya diger adi ile tasimacilik, basta da belirtildigi üzere sadece esya tasimak degildir. Ayni zamanda esyalarin düzgün tasinmasi ile alakalidir. Esyalariniz düzgün tasinmadiktan sonra, hizli tasinsa ne olur ki? Eger sizde firmamizdan Kagithane evden eve nakliye hizmeti almak isterseniz firmamizi arayin, randevunuzu alin, size aninda yardimci olalim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.