Önen Evden Eve Nakliyat

Esya tasimaciligi konusunda deneyimin ne kadar önemli oldugunu idrak etmis personellerle kurulmus olan evden eve nakliyat firmamiz kaliteli hizmet üretmektedir. Tasimacilik hizmetleri konusunda her zaman müsteri memnuniyeti odakli çalismalar gerçeklestirmektedir. Ev tasima hizmetlerinden deneyimin yaninda güvenlik ön planda tutulmaktadir. Ev tasima hizmetleri ile sinirli kalmayan çalismalarimiz ofis ve büro malzemeleri tasima konusunda da titiz bir çalisma prensibi yaratmaktadir özellikle ofis malzemeleri ve büro malzemeleri De monte islemlerinde çalisan elektrik teknisyenleri, bilgisayar teknisyenleri ve kurulum ve de montaj islemlerinde yetkili elemanlar görev almaktadir.  Bu alanlarda çalistirdigimiz elemanlarin seri bir halde güvenli ve deneyimli isler ortaya çikarmasi ilk hedefimiz olmaktadir. Nakliyat ve tasimacilik konusunda yetki belgesini almis firmamiz yillarin deneyimini üzerinde tasimakta ve müsterilerine bunu yansitmaktadir.

Özellikle prestij olarak elde etmis oldugumuz evden eve nakliyat konularinda uygulamis oldugumuz en iyi hizmet anlayisi müsterilerimizin yüzünü güldürmektedir. Güler yüzlü ve samimi elemanlar ile çalismaya basladigimiz günden itibaren hiç bir sikinti yasamadan tecrübelerimizi hizmetimize aktarmaktayiz. En iyi hizmeti verebilmek için kurulmus firmamiz misyonu ve vizyonu çerçevesinde hiçbir prensibini göz ardi etmeden, kaliteyi ön planda kullanmak kosulu ile müsteri memnuniyeti saglamaktadir.

Teknolojik altyapisi ve kullanmis oldugu ekipmanlari ile hizli, seri ayni zamanda güçlü bir profesyonel ekip ile çalisan firmamiz sigortali esya tasima konusunda da adini çevreye hizli bir sekilde duyurmayi basarmistir.Bütün uygulamalar açisindan öncelik sigortali esya tasima nakliye sözlesmesi hazirlama ücretsiz ekspertiz hizmetleri eksiksiz sunmaktir. Ekspertiz hizmetleri sayesinde sigortalanacak esyalarin teminat bedelleri ayrintili bir sekilde hazirlanmaktadir. Esyalarin tasinmasindan müsteri onayi alinincaya kadar geçecek süre içerisinde gerçeklesecek tüm olaylar ekspertiz hizmeti asamasinda plan ve program dahilinde gerçeklestirilir. Dünya teknolojilerini  yakindan takip eden evden eve nakliyat firmamiz lojistik konusunda da basarili çalismalar ortaya çikarmaktadir. Depolama, esya sigortalama, asansörlü esya tasima ve esya paketleme konusunda egitimli personeller sertifikali operatörler kullanilmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.