Ördekçioglu Evden Eve Nakliyat

Sürekli gelisen teknoloji sayesinde ortaya çikarilmis olan mobil esya asansörleri esya tasima alaninda kolaylik saglamasinin yaninda güvenligi de ön plana çikarmaktadir. Özellikle hizli esya tasima konusunda en önemli unsur olan asansörlü evden eve nakliyat faaliyetlerinde uzman personel tarafindan daha güvenli hale getiriliyor. Bu konuda profesyonel olarak yetistirilmis gerekli sertifika almis operatörler kullanilmaktadir. Firmamizin özellikle is güvenligi, is ve isçi sagligi, isçi güvenligi konusunda vermis oldugu önem OSGB firmalari Ile baglantili olmasindan kaynaklanmaktadir. Bu gibi çalismalari müsteri memnuniyetini ön plana çikarmak için ihmal etmeden gerçeklestiriyoruz.Hizmet detaylarini olustururken genellikle evden eve nakliyat faaliyetlerini ön planda tutmaktayiz. Bunun yaninda ofis tasimaciligi faaliyetlerinde ofis ve büro malzemelerinin dikkatli bir sekilde paketlenmesi ve dizayn edilmesi önemli bir unsur olmaktadir.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti uygulayarak esya sahiplerinin esya sigortalama, nakliyat sözlesmesi hazirlama ve tüm risk faktörlerini bilinçli bir sekilde gerçeklestirmesine önem vermekteyiz. Ambalajlama hizmetlerinde kullanmis oldugunuz ambalaj malzemeleri hem geri dönüsüm açisindan hem de esyalari koruma açisindan büyük bir önem tasimaktadir. Esyalari koruma açisindan özellikle kirilacak esyalarin özel kolilere yerlestirilmesi ve tek tek ambalajlanmis olmasi elemanlarimizin profesyonelligi ortaya çikaracaktir. Esya depolama faaliyetlerinde nem ve rutubetten uzak depolama hizmetleri sunmaktayiz.

Esyalarin bekleme süresi içerisinde koruma politikasini ön plana çikarmaktayiz.En saglam referanslar elde ederek bugüne kadar yapmis oldugumuz çalismalarimizda hizmetlerimizin kalitesini açikça görebilirsiniz.  Bu asamada hiç bir konu kesinlikle müsterilerimizden gizlemeden ortaya çikarmaktadir. Özellikle evden eve nakliyat hizmetlerinde ortaya çikabilecek tüm gelismeleri yakindan takip ediyoruz. Esyalarin teslimatindan sonra faaliyet sona ermis olarak kabul etmemektedir. Sürekli esya sahiplerine evden eve nakliyat hizmetlerinde danismanlik hizmeti vermekteyiz. Bütün nakliyat çalismalarinda müsteri talepleri ve müsterilerin istekleri dogrultusunda esyalar yeni yerine dizayn edilmektedir. Montaj islemleri yapildiktan sonra müsteri onayi alinarak müsteri memnuniyetini saglamaktadir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.