Öz Lider Nakliyat

Tasinma söz konusu oldugunda müsterilerimizin ödeme konusunda akillarinda olusabilecek tereddütleri tamamen ortadan kaldirmaya yönelik çalismalar yapiyoruz. Özellikle alisveris yöntemlerinde sikça kullanilan kredi karti ile ödeme yöntemleri firmamizin özenli hazirlamis oldugu ödeme planlari asamasinda memnun edici seviyede gerçeklesmektedir. Bu konuda yaptigimiz çalismalarda kredi karti ödemesi ne müsait olan müsterilerimizin taksitli bir sekilde almis olduklari hizmet karsiligini ödeme firsati sunuyoruz. Özellikle belirli bir sayi dâhilinde yapilan taksitlendirme oranini pesin fiyatina uygulayarak müsterilerimizin bu konuda menfaat elde etmesini saglamaktayiz. Firma olarak maddi kaynak konusunda herhangi bir sikinti çekmiyoruz. Firmamizin Bagcilar evden eve nakliye çalismalarinda öncelik müsterilerine veriyor olmasi samimiyetimizi açik bir sekilde ortaya koymaktadir.

 

Belirli bir sermaye ile baslamis oldugumuz Bagcilar evden eve nakliyat çalismalarini ön ödeme almaksizin ve kredi kartina taksit yapilarak daha ekonomik hale getiriyoruz. Özellikle çalisma prensiplerimiz içerisinde elemanlarimiz aylik ücretlendirme ile çalismaktadir. Ay içerisindeki kazançlarimizin ay sonunda tahsil edilmesi faaliyetlerimizin kesintiye ugramadan gerçeklesmesini saglamaktadir. Bu çalismalar kapsaminda kredi kartindan almis oldugumuz ödemeleri bankalar araciligi ile belirli dönemlerde almakta ve kaliteli islerimizi daha samimi ve dürüst bir sekilde gerçeklestirmekteyiz. Evden eve nakliye çalismalarinda kredili ödeme sistemini uygulayan bir ekibiz. Bu konuda sorun çikarmayan tek firma oldugumuzu açik bir sekilde belirtmek istiyoruz.

 

Nakliyat çalismalarinda kredi kartina taksitli bir sekilde ödeme yapan müsterilerimiz ekonomik yönden rahatlamaktadir. Bu yönden destek saglamis olmasi ve memnuniyetle tasinma islemini saglamasi referans kalitemizi arttirmaktadir. Dünya standartlarinda gerçeklestirilen çalismalarin ödeme konusunda da kolaylik saglamis olmasi müsterilerimizin firmamiza olan güveni artirmaktadir. Güven, emniyet ve sadakat programina en iyi sekilde uygulayan Bagcilar evden eve nakliyat firmasi olarak samimi tavirlarimizla Avrupa standartlarinda tasimacilik sektörü gerçeklestirmekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.