Özkantürkoglu Özkan Nakliyat

Esya tasimaciligi, tasima sektörünün en zorlu alanlarindan biridir. Ev esyasinin degisken nitelikleri ve özellikleri, bu uygulamalarin zor bir hale gelmesine neden olur. Saglikli bir evden eve nakliyat uygulamasinin saglanabilmesinde en önemli pay, ekspertiz ve planlama asamasinindir. Kurulusumuz tarafindan, profesyonel bir bakis açisiyla ihtiyaç duyulan is gücü, esyalarin paketlenmesi için gerekli donanimlar, esyanin oranina göre gereken nakliye araci, her iki yasam alaninin kosullarina göre gerekebilecek çesitli ek donanimlar, tüketicilerin tüm özel taleplerine yanit olusturmasi gereken teknik ekip ve teknolojik donanimlar önceden belirlenir. Bu sayede olusabilecek her türlü soruna karsilik hazirlikli olunarak, tasima isleminin güvenli ve hizli bir sekilde yapilmasi saglanir.

Tasima sektöründe her alanda Bakirköy nakliye hizmetleri saglayan firmamiz, her tasima uygulamasinin ihtiyaçlarina ve özelliklerine yönelik olarak gereken teknik ekip ve teknolojik donanimlar kullanir. Bu durum her tasima uygulamasinin kendisine özgü kosullarina nedeniyle ortaya çikan sorunlarin, önceden ortadan kaldirilmasini saglar. Saglikli ve güvenli bir sekilde tüm tasima talepleri yerine getirilebilir.
Kurumsal nitelikteki hizmet ihtiyaçlarindan biri olan ofis tasima, kendisine özel birçok farkli uygulamanin bir arada yapilmasini gerektiren ve ayni zamanda farkli uzmanliklara sahip teknik ekiplerin destek vermesini gerektiren bir tasima uygulamasidir.

Ofis esyalari olarak da tanimlayabilecegimiz,  mobilyalar, çesitli teknolojik donanimlar demontaj ve montaj asamalarinin çok büyük bir titizlikle yapilmasi gereken esya türleridir. Herhangi bir veri kaybinin, çok büyük sorunlara neden olabilecegi hassasiyeti nedeniyle, özellikle teknolojik esyalarla ilgili, özel bir teknik ekibin profesyonel yaklasimi, bu tür tasima uygulamalarinda olmazsa olmazdir. Bakirköy nakliye alaninda da genis bir tecrübeye sahip olan firmamiz, ofis tasimasi uygulamalarini özel teknik ekipleri araciligiyla gerçeklestirir. Bu alanda olusan deneyim ve birikimi nedeniyle firmamiz da, ofis tasinma islemleri sirasinda karsilasilabilecek her türlü sorunun planlanmis çözümlerinin de olusmasina neden olmustur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.