Özsari Nakliyat

Nakliye firmasi ile anlasmadan önce bir kez daha düsünün. Firmanin güvenilirligi konusunda emin olsaniz dahi, olasi bir aksilik halinde esyalariniz zarar görebilir. Peki, bu durumda firmadan herhangi bir bedel talep edebilir misiniz? Iste bu noktada devreye Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bizler giriyoruz. Bizler, olasi tüm riskleri hesapliyor ve sizin menfaatinize olacak önlemler aliyoruz. Sigortali olarak verdigimiz tasimacilik hizmetleri de bunlardan biri. Yani esyalarinizin zarar görmesi halinde tarafiniza firma olarak ödeme sagliyoruz. Böylelikle esyalarinizin zarar görmesi durumunda hak talebinde bulunabiliyorsunuz.

Uluslararasi lojistik kurallari çerçevesinde vermis oldugumuz hizmetlere, asansörlü tasimacilik da dâhildir. Ister evinizi tasiyalim, ister isyerinizi artik asansörlü sistemler sayesinde çok daha güvenli aksiyon alabiliyoruz. Bu sistemler pencere ve balkonlarinizdan yüklenen esyalari araçlara, araçlardan yüklenen esyalarinizi da pencere ve balkonlarinizdan mekâniniza tasiyor. Kisacasi merdivenler ve insan gücü kullanilmiyor. Bu da onlarca riskin bertaraf edilmesini sagliyor. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, ev ya da isyerinizdeki onlarca esyanizi tek seferde araçlara yükleyip bosaltabiliyoruz.

Paketleme sirasinda balonlu, yirtilmaya, yanmaya ve islanmaya karsi direnç gösteren ambalajlar kullaniyoruz. Üstelik günler öncesinden degil, son gün gelip paketlemeyi bizzat sagliyoruz. Isterseniz anahtarinizi uzman ekiplerimize emanet edebilir ve tasinma isleminden sonra yeni evinizin keyfini çikarabilirsiniz. Çünkü bizler paketledigimiz esyalarinizi tasidiktan sonra paketlerinden çikariyor ve yerlestiriyoruz. Elbette tamami ücretsiz, nakliye hizmetine dâhil ayrintilardir.

Ücret politikasi konusunda hassasiz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak herkesin uygun rakamlara kaliteli nakliye hizmeti almasi gerektigini düsünüyor ve fiyatlarimizi belli bir skalada tutuyoruz. Dilerseniz tarafiniza ücretsiz eksper de yönlendirebiliriz. Esyalarinizin kontrolünü saglayan eksperlerimiz, sizlere ekonomik bir teklifte bulunacaktir. Üstelik sizler için günün her saati hizmet veren bir de destek ekibimiz bulunmaktadir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.