Özyigit Nakliyat

Bulundugunuz sehrin her ilçesine kolay ve güvenilir bir Beyoglu ev tasima hizmeti almak istiyorsaniz nakliye firmamizla irtibata geçebilirsiniz. Sehir içi tasimacilikta bir numara olan firmamiz ayni profesyonel hizmetleri sehirler arasi tasimacilikta da vermektedir. Zorlu yol kosullari veya mevsimler de bu konuda hiçbir engel teskil etmemektedir. Her türlü kosulda evlerinizi güvenilir ve sigortali nakliye hizmetimizle yeni adresinize tasiriz. Tasinma sürecinde her müsterinin farkli ve kisisel istekleri söz konusu olabildigi için firma olarak bu taleplere de en iyi cevaplari veriyoruz. Örnegin çok uygun rakamlara istenilen farkli yerlere esya birakabiliyor veya birden fazla yere tasinma süresince esyalari tasiyabiliyoruz. Esya miktari az ise tek araçla çok daha ekonomik bir rakama esyalarinizi istediginiz güzergaha tasiyabiliyoruz.

Beyoglu ev tasima konusunda sundugumuz avantajlarin içinde elbette sigorta kapsami da büyük önem arz etmektedir. Müsterilerin esyalarina zarar gelmeden tasinmayi istemesi en dogal haklaridir ve firma olarak bu konuya hassasiyetle yaklasmaktayiz. Tüm esyalar personelimizin yaptigi ekspertiz çalismalari sayesinde degerine uygun olarak sigortalanir ve yasanan herhangi bir zarar da firmamiz tarafindan karsilanir. Profesyonel nakliye firmasi olarak her türlü paketlemede esyalara uygun birinci sinif ambalaj ve ürünler kullanildigindan herhangi bir kirilma ya da çatlama söz konusu olmadan esyalariniz güven içinde tasinir. Garantili nakliye hizmetimizde personelimiz sizlerin beyaz esyalarini da sökmekte ve yeni evinizde kurulumunu yapmaktadir.

Vakit kaybi yasamadan ve çok büyük rakamlar ödemeden profesyonel Beyoglu ev tasima hizmeti almak istiyorsaniz firmamizla hemen iletisime geçebilirsiniz. Verdiginiz tarihte sabahin erken saatlerinde çalismalara baslayacak olan ekiplerimiz tüm evinizi kisa bir süre içinde toplayacak ve esyalarinizi kirilmalarini önleyecek sekilde paketleyerek araçlarimiza yerlestirecektir. Tam zamaninda istediginiz adrese telsim edilen esyalariniz da ayni sekilde kurulumu yapilarak hazir edilecektir..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.