Pehlivan Nakliyat

Sisli Evden eve nakliyat çalismalarinda öncelikle müsteri memnuniyeti sonrasinda personel memnuniyetini planli projeli bir sekilde gerçeklesmesini hedefliyoruz. Çalismalarimizda özellikle müsterilerimizin memnun olmasini ve verdikleri paranin karsiligini kaliteli hizmet olarak almalarini ilk hedefimiz olarak benimsemekteyiz. Benimsemis oldugumuz bu hedefimiz dogrultusunda çalismalari gerçeklestirirken elemanlarimiz da yapmis olduklari isi daha bilinçli ve daha istekli bir sekilde yapabilmelerini saglamak amaciyla maddi yönden memnuniyet saglamalari için gerekli ödemelerini zamaninda yapmaktayiz. Bu sekilde yapmis oldugumuz çalismalar kapsaminda memnun müsteri, memnun eleman olusumunu sagladiktan sonra güvenli ve hizli, kaliteli hizmetler ortaya çikarmaktayiz. Memnuniyet saglama asamasini gerçeklestirirken sadece esyasini tasidigimiz kisiler ve kuruluslar hedeflenmemektedir. Bunun yaninda çevre memnuniyeti saglama açisindan da kaliteli çalismalar yapiyoruz.
 
Site ortaminda yapmis oldugumuz çalismalari apartman ve site içerisinde yasayan diger kisileri rahatsiz etmeden gerçeklestirilmekte ve buradaki kisilerin memnuniyetini kazanmamiz çevre emniyeti alarak yoldan geçen kisilerin güvenligini saglayarak çevre memnuniyeti saglamaktayiz. Çevre kirliligine asiri duyarli davranarak tasimacilik hizmetini yapmis oldugumuz alandaki yasayanlarin memnuniyetini saglamaktayiz. Buradan anlasilacagi gibi topyekûn memnuniyet saglama asamasinda hem kaliteli isler ortaya çikarmakta hem de tecrübemizi ortaya koymaktayiz. Sisli Evden eve nakliye çalismalarini gerçeklestirme asamasinda her zaman en ince ayrintiyi firmamizin gerekli departmanlarinda tecrübeye dönüstürmekte ve memnuniyet seviyesini saglama amacin da gerekli arastirmalar yapilmaktadir.

 
Kaliteli hizmet üretmek ve bu hizmet karsiliginda müsteri memnuniyetini saglamak amaçli arastirmalarimizi kisisel beceriler olarak ortaya çikarmaktayiz. Özellikle çalisan elemanlarimizin önerilerini ve tekliflerini açik bir sekilde almaktayiz. Ortaya çikarilan Sisli evden eve nakliye çalismalarindaki teklif ve öneriler tecrübe olarak çalismalarimiza yansimaktadir. Bu gibi yapilan çalismalar sonucunda incelenen anketler istek ve sikâyetler firmamizin kaliteli çalismalar ortaya çikarmasinda ve müsteri memnuniyetini artirmasi yönünde etkili unsurlar olmaktadir. Avrupa standartlarinda çalismalar gerçeklestirirken öncelikle güvenlik, sonrasinda müsteri memnuniyeti saglama amacini bilmekte ve çalismalarimizin her zaman kesintisiz olmasina gayret göstermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.