Plan B Tasimacilik

Hizmet konusunda müsteri memnuniyetini en üst seviyeye çikaran Istanbul evden eve nakliyat ile önceki tasinma hizmetlerini unutacaksiniz. Kaliteli hizmeti ön planda tutan firmamizda esyalarinizi garantili olarak nakliye edilmektedir. Evden eve tasimacilik konusunda en iyi hizmeti uygun fiyata sunmaya çalisa firmamizda kaliteli isçilik de söz konusu olmaktadir. Teknolojinin de gelisimini yakindan takip eden firmamizda yenilige açik olarak çalismalarda görülmektedir. Bu anlamda tasinma sirasinda tercih edilen araç genis filoya sahip olmaktadir. Bunun içinde esyalarin nakliye sirasinda zarar görmesi de engellenmis olacaktir. Profesyonel bir sekilde paketlenmesi yapilan esyalar ayni özen ve titizlik ile tasima kamyonuna sabit olarak yerlestirilmektedir.

Firma çalisanlari tasinma öncesinde esyalarin garantisini saglamak için inceleme yapmaktadir. Bu durum firmamiz tarafinda ev sahibine verilen güvence anlamina da gelmektedir. Yani esyalarin zarar ya da hasar görmesi durumlarinda tüm sorumluluk ve masraflar firma tarafindan karsilanmaktadir. Istanbul evden eve tasimacilik hizmetlerinin tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri de garantili tasima hizmetlerinin olmasidir. Özellikle hassas yapiya sahip olan esyalarda gösterilen özen ile esyalarin sorun görmesinin engellenmesi de firmanin çalisma sistemi içerisindedir. Bunun için hem garanti kapsaminda çalismalarin yapilmasi hem de paketleme konusunda esyalarin tam koruma saglanmasi da müsteri güvenini arttirmaktadir.

Belirli süreligine esyalarin depolanmasini da hizmetleri arasinda bulunduran firmamizda bu alanda da sigorta söz konusu olabilmektedir. Istanbul esya depolama alaninda da profesyonel olarak çalismalar saglayan ekip ile uzun süre beklemede bile esyalar zarar görmemektedir. Bu durum tasima kamyonuna yapilan yerlestirme sistemi ile ayni özellikte çalismaktadir. Esya depolama yalnizca ev esyasi için geçerli bulunmamaktadir. Ofis ve is yeri depolamalarinda da aktif olarak firmamizin hizmetleri mümkün olabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.