Profesyonel Işık Nakliyat Şirketi

Tasinma söz konusu oldugu zaman özellikle kadinlarin yorucu ve stresli bir süreçten geçmesi kaçinilmaz olan durumlar arasinda yer aliyor. Bu durumu tamamen ortadan kaldiran Beyoğlu evden eve nakliye firmamiz size bu anlamda en büyük destegi saglar. Imkanlarimizin genisligi size rahat bir tasinma sürecinin yasanacagini garantilemektedir. Piyasada simdiye kadar hakkimizda olumsuz hiç bir olay ile karsilasmadik. Bu müsterilerimiz için en büyük referans diyebiliriz. Son derece profesyonel ve teknolojik sartlarda sizi hiç yormadan esyalarinizi yeni adresinize tasimaktayiz. Karsilikli yaptigimiz sözlesmesartlarinda da göreceginiz gibi esyalarinizi firma bünyemizde sigortali olarak tasimaktayiz. Basina gelebilecek aksi bir durumda en iyi telafi seçenegi ile sorunu ortadan kaldiriyoruz.

Beyoglu Ev tasima sürecinde en korkulan İstanbul uluslararası nakliyat olaylar esyalarin zarar görmesi ya da kaybolmasi seçenegidir. Bu konuda içinizin rahat etmesini saglayacak her türlü tedbiri almaktayiz. Esyalariniz son derece profesyonel bir ekip tarafindan dikkatli ve özenli bir sekilde muhafaza saglayan paketleme malzemeleri ile sarilarak saglam kolilere yerlestirilmektedir. Büyük ve en fazla yoran beyaz esya, koltuk ve buna benzer hacmi genis olan esyalariniz için de saglambir yere sabitlenen asansör sistemi devreye girerek bu durumun atlatilmasini saglar. Yine ayni sekilde büyük olan esyalar da sarilarak çizilme, kirilma gibi durumlarin önüne geçiliyor. Güler yüzlüve ayni zamanda sabirli olan ekip arkadaslarimiz ile çalismaktan siz de çok memnun kalacaksiniz. Sizin özel istek ve taleplerinizi de her zaman dikkate alarak o sekilde hareket edeceklerinden hiç süpheniz olmasin.

Mobilyalar da Beyoğlu asansörlü ofis taşıma sürecinin diger önemli unsurlari arasinda yer alir. Baglanti nktalarindan sökülen esyalar tekrar kulanilabilir hale getirilerek montaj isinin de sorunsuz bir sekilde üstesinden gelmekteyiz. Bunun için isinde uzman olan ayri bir ekbimiz bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir