Projet Evden Eve Nakliyat

Nakliye söz konusu oldugunda, günler öncesinden hazirliga baslamak gerekir. Esyalar zarar görmemesi için gazetelere sarilir, kolilenir. Ancak bu süreç hem yorucu, hem de mesakkatlidir. Bizler, profesyonel Istanbul evden eve Nakliyat firmasi olarak sizin için bu süreci üstleniyoruz. Nakliyeye özel gelistirilmis ambalajlarimiz ile tüm esyalarinizi tek tek paketliyoruz. Bu sayede esyalarinizin zarar görme riskini minimize ediyoruz. Üstelik demonte esyalarinizi da tasidigimiz noktada yeniden monte ediyor, dilediginiz noktalara yerlestiriyoruz. Amatör nakliye yapilanmalari gibi esyalarinizi tasidigimiz noktalarda gelisigüzel birakmiyoruz.

Nakliye söz konusu oldugunda pek çok firmadan onlarca teklif alabilirsiniz. Ancak bazi firmalar, anlastiginiz rakama sürpriz masraflar ekleyebilirler. Iste bu tarz, tatsiz sürprizler ile karsilasmamak için bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, ücretsiz eksper destegi sunuyoruz. Ev ya da isyerinize gelen eksperlerimiz tüm esyalariniza göz gezdiriyor ve sizlere en uygun fiyat teklifini sunuyor. Istanbul ve çevresinde en profesyonel hizmeti, bizler araciligi ile en uygun rakamlara satin alabilirsiniz.

Teknoloji artik nakliyen sektörü için de büyük kolayliklar sagliyor. Özellikle asansörlü sistemlerimiz sayesinde kaçinci katta oturuyor olursaniz olun, esyalariniz en güvenli yöntemler ile tasiniyor. En agir ve kirilgan esyalariniz, tek seferde vinçli asansörlü sistemlerimiz ile araçlarimiza yükleniyor. Ayrica araçlarimiz kapali kasa ve islevsel. Bu sayede elektronik ve kirilgan esyalariniz birbiri üstüne koyulmadan tasinabiliyor.  Yargili havalarda da asla zarar görmüyorlar. Istanbul evden eve nakliye firmasi olarak nakliye teknolojilerini etkin bir sekilde kullaniyoruz ve hem evlerinizi, hem de isyerlerinizi uzman ekibimiz ile tasiyoruz. Tüm gün sürmesini beklediginiz n

akliye islemlerinizi dahi yalnizca birkaç saat içinde, kolayca gerçeklestiriyoruz. Üstelik nakliye sigortasi kapsaminda, zarar gören esyalarinizin bedelini de tarafiniza ödüyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.