Reis Evden Eve Nakliyat

Anadolu Yakasinin en rahat Evden Eve Nakliyat islerinin yapildigi ilçelerden birisi de kuskusuz Kartal bölgesidir. Özellikle Anadolu Yakasi tarafinda Tuzla ve civarina oldukça yakin olan bu bölgenin genel olarak ev tasima islemlerine uygun oldugu ve rahat hareket edebilme imkâni da oldugundan dolayi bölgedeki nakliyat sirketleri açisindan oldukça büyük bir avantaj olarak görülebilmektedir.

Diger bölgelere nazaran daha fazla ev ve genis caddeler olmasindan ötürü birçok sehir disi nakliyat bu bölgeye veya bu bölgeden yapilmaktadir. Ayrica bölgedeki nakliyat sirketlerinin digerlerine göre daha ucuz ve hizli is çikarmalari da bölgede ki firmalarin avantaji olarak görülmektedir. Bu bölgeye sehir disindan gelmek veya sehir içinden bu bölgeye nakliyat isleri için mutlaka sitemizdeki firmalardan biriyle görüsme yapmaniz gerekmektedir.Sirket ile görüsmeniz çok önemlidir. Çünkü Nakliye isleri Kartal bölgesindeki birçok sirket için önemlidir. Sirketler diger ilçelere nazaran bu bölgedeki ev nakliyelerine ucuz fiyatlar vermektedir. Ancak bu bölgeden karsi tarafa nakliyat isleri pek yapilmamaktadir.

Genellikle Atasehir bölgesindeki birçok sirket veya ev tasima yaptiracak olan müsteri Kartal bölgesini tercih ettigi için, karsi tarafa nakliyati genellikle kabul etmemektedirler. Sirket genellikle evinize gelip esya sayisi üzerinden ve mesafe üzerinden ortalama bir fiyat vermektedir. Sehir disi nakliyatlari %40 artis ile fiyatlandirilmakta olup, Anadolu yakasi için çok ufak tefek farklar ile istediginiz ilçeye güvenle nakliyat yapabilirsiniz.Bunlar disinda Ofis Tasima isi az da olsa yapan sirketler, karsi tarafa çok uzak olmamasi kaydiyla belirli bir miktar ücret daha ekleyerek ofis nakliyesi yapmaktadirlar. Anadolu Yakasi içerisinde ise ofis nakliyesi isleri genellikle ev nakliyesi ücretlerinden daha az ücretlendirilmeyle yapilmaktadir. Bölgeye yakin ofis nakliyesi isleri ise çok ucuz fiyatlarla yapilmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.