Rönesans Nakliyat

Atasehir bölgesinde Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat isleri oldukça pahaliya yapildigi için, bölgedeki nakliye firmalari ile mutlaka bir ön görüsme yapmaniz gerekmektedir. Bilindigi üzere Atasehir bölgesi oldukça pahali evlere sahip ve son zamanlarda yildizi parlayan bir ilçedir. Lüks evler ve konut tipi dairelerin bol oldugu, birçok gökdelen apartmanin dikildigi bölge de ev fiyatlari diger bölgelere göre oldukça yüksek fiyat araligindadir. Haliyle bu bölgedeki ev fiyatlarinin yüksek olusu, bölgedeki ev tasima islerindeki ücreti de normalden yüksek bir fiyata çikarmaktadir. Diger bölgelere oranla nakliye islerinin % 70 gibi bir oranla daha pahali oldugu bu bölgede, nakliye firmalarinin müsteri durumuna göre de is alip almadiklari görülmüstür.

 

Iste bu sebeple Sultanbeyli Nakliye isi verecek veya ev nakliyesi yaptiracaklara tavsiyemiz; Sitemizdeki uygun nakliye sirketleriyle mutlaka bir ön görüsme yapmalaridir. Hem bu saye de fiyatlar konusunda daha ortalama bir rakam belirlenecektir hem de nakliye sirketinin ne derece saglam is yaptigini müsterilerin görebilme imkâni olacaktir. Bu bölgedeki nakliyat sirketlerinin en önemli avantajlari pahali is yapmalarina ragmen güvenilir bir tasima ve nakliye hizmeti vermeleri gelmektedir. Sirketlerin pahali ücretlerle ama garantili tasima sözü verdikleri bilinmektedir. Diger bölgelere oranla da daha hizli ve daha profesyonel çalisan sirketlerin de genellikle bu bölgede olduklarini söylemekte fayda vardir. Ayrica diger bölgelere oranla, karsi tarafa veya karsi taraftan nakliye isleri alan sirketler de genellikle bu bölgededir.

 

Diger bir taraftan bölgeye de çok sayida Sultanbeyli Ofis Tasima isi yapilmaktadir. Bölgedeki birçok nakliyat sirketi bu isi yapmakla beraber, diger bölgelerdeki fiyatlara göre daha ucuz ve garantili yapmaktadirlar. Ayrica belirli basli sirketler ile de nakliyat isleri üzerinden komisyonlu ortakliklari ile indirimli nakliyat isleri bulunmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.