Saglam Nakliyat

Son dönemlerde titiz bir sekilde gerçeklestirmis olan Sisli evden eve nakliyat çalismalari gözle görülür farkini firma olarak ortaya çikarmaktadir. Tabii bunlarin en önemli özelliklerinden birisi tekstil ürünlerinin tasinmasinda göz önüne çikmaktadir. Özel dizayn edilmis araç kasa arimiz içerisine askili tekstil ürünleri tasiyabilmek için gerekli ekipmanlar modern bir sekilde yerlestirilmistir. Özellikle askili sistem tekstil ürünleri tasima faaliyetlerini profesyonel bir sekilde gerçeklestiren firmamiz diger rakip firmalarimiza da örnek davranislar sergilemektedir. Bu yapmis oldugumuz çalismalar sayesinde sigortalamis oldugumuz tekstil ürünlerini daha saglikli ve daha güvenli bir sekilde tasimaktayiz.
 
Sisli Evden eve nakliyat çalismalarinda sadece askili tekstil ürünleri tasimakla sinirli kalmiyoruz. Hizmetlerimiz ham kumas tasima ve bunun gibi diger tekstil hammaddelerini tasima yöntemlerini de her gün gelistirmis oldugumuz nakliyat sistemi içerisinde kaliteli bir sekilde sunmaktayiz. Sorunsuz bir sekilde gerçeklestirdigimiz tekstil ürünleri tasima kapasitemizi her gün arttirmaktadir. Çünkü Avrupa standartlari çerçevesinde nakliyat çalismalari yapmayi kendimize görev bilmekteyiz. Araç içerisine istifleme islemlerini ve araçlardan bosaltma sirasinda gerçeklesecek çalismalari bir plan, proje dâhilinde gerçeklestiriyoruz. Rastgele elemanlarin rastgele istiflemesi veya esyalari rastgele tasimasi kesinlikle kabul ettigimiz bir yöntem degildir. Kullanmis oldugumuz profesyonel elemanlar her ürünün nasil yerlestirilecegini hangi askinin hangi dolaba ve hangi bölüme girecegini ezberlemis bir sekilde faaliyet göstermektedir.
 
Hazirlamis oldugumuz Sisli evden eve nakliye sözlesmesi içerisinde tekstil ürünlerinin deger belirlemesi ücretsiz ekspertiz hizmeti ile saglanmaktadir. Uygulanmis olan ekspertiz hizmeti sayesinde ortaya çikarilan sigortalama faaliyeti ile ürünlerin tam kapasite degeri üzerinden teminat bedelleri saglanmaktadir. Özellikle yol güzergâhi ortaya çikmasi muhtemel sorunlarin önceden tahmin edilerek gerçeklestirilen sigortalama faaliyeti ürünlerin yerine ulastirilincaya kadar müsterilerimizin gönül rahatligi ile esyalarini bize teslim etmesini saglayan çalismalardir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.