Saglamoglu

Kadiköy Evden eve nakliye çalismalari yaparken her zaman müsterilerimizin fikirlerine saygi duymaktayiz. Müsteri hizmetlerimizi arayan esya sahiplerinin beyan etmis oldugu ve esya hacimleri ve miktarlari üzerinden fiyat belirlemesi yapilmaktadir. Bu güvence üzerinde vermis oldugumuz fiyatlar ekspertiz hizmeti uygulanirken çok küçük degisimlere ugramaktadir. Buradaki amaç esya sahiplerine vermis oldugumuz ücretsiz ekspertiz hizmetleri sirasinda tasima fiyatlarini ayni paralelde dogruluyor olmasidir. Çünkü müsterilerimize güvenligimiz için vermis oldugumuz fiyat teklifini kesinlikle degistirmeden ayni esaslar dogrultusunda uygulanmasina dikkat ediyoruz. Müsterilerimizin belirtmis oldugu oda sayisi, esya miktari, bina kat durumu ve asansör kurulum durumu verdikleri bilgiler dogrultusunda planlanmakta bu plan çerçevesinde fiyat belirlemesi yapilmaktadir.

Özellikle esyalarin ilk muayene asamasinda paketlenmis olan esyalarin tekrar açilmasina gerek kalmadan müsterilerimizin söyledigi beyanat üzerinden sigortalama islemi yapiyoruz. Herhangi bir olumsuz durum ortaya çikmamasi, özel esyalarin tekrar açilmamasi için bu tür çalismalarimizi titizlikle yürütmekteyiz. Yol güzergâhi açisindan müsterilerimizin uygun gördügü güzergâh kullanilmaktadir. Müsterilerimize vermis oldugumuz sözleri hazirlamis oldugumuz Kadiköy evden eve nakliyat sözlesmesi içerisinde belirtmis oldugunuz zamani en iyi sekilde kullanilmaktadir. Bununla birlikte müsterilerimizin zaman konusunda ileri bir tarihte esyalarin teslim edilmesini istediklerinde bir gün veya iki gün gibi süreyi kesinlikle göz ardi etmekteyiz. Bu süre zarfinda kaybedecegimiz maddi kaynak müsterilerimizin memnuniyeti seviyesini etkilememesi için herhangi bir sikinti çikartmiyoruz.

Esyalarin evlerden tasinmasi ve is yerlerinden araçlara yüklenmesi asamasinda kendi yükleme ve bosaltma elemanlarimizi kullanmaktayiz. Müsterilerimizin istekleri dogrultusunda hamal faaliyetini degisik firmalardan saglayarak tasima islemlerinde gerekli fikir alisverisinde bulunmaktayiz. Bu dogrultuda Kadiköy evden eve nakliye çalismalarini yaparken kendi çalisanlarimiz disinda müsterilerimizin istedigi dogrultuda ustalari, teknik elemanlarini veya tasiyici elemanlari kullanmamiz bizim imajimizi herhangi bir olumsuz yönde etkilemeyecegi için müsterilerimizin sözü dogrultusunda hareket etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.