Sahin Nakliyat

Daha önce ev ya da isyerini tasiyanlar bilecektir. Esyalar merdivenlerden insan gücü ile indirilirken çizilebilir, kirilabilir ve bozulabilir. Özellikle mobilya, beyaz esya ve teknolojik esyalar büyük risk altindadir. Ancak asansörlü sistemler bu duruma noktayi koydu. Simdilerde kullanilan asansörlü sistemler sayesinde esyalar pencere ve balkonlardan, araçlara indiriliyor. Ancak elbette bu teknolojiden tüm nakliye firmalari faydalanmiyor. Bizler Esenyurt evden eve nakliyat olarak Istanbul ve çevresinde, bu teknolojiyi kullanan ilk firmalardan biriyiz. Bu sayede müsterilerimizin taleplerini daha hizli ve saglikli karsilayabiliyoruz.

Esenyurt evden eve nakliyat olarak verdigimiz hizmetler bununla da sinirli kalmiyor. Ayni zamanda tasinacak tüm esyalarinizi tek tek paketliyor ve sonrasinda araçlara yüklüyoruz. Üstelik kullandigimiz paketler, siradan ve kolay yirtilabilir degil. Nakliye sektörüne özel hazirlanmis, saglam ve kaliteli ürünlerdir. Bu sayede esyalariniz çarpmadan kaynakli asla hasar almaz. Ayrica esyalarinizi tasidigimiz noktada yeniden bu paketlerinden çikarir ve dilediginiz noktalara yerlestiririz. Yani sizlere hiç is düsürmeden, tasinmayi uzman ekiplerimiz ile birlikte gerçeklestiririz. Dilerseniz ücretsiz olarak yönlendirdigimiz eksperlerimiz ev ya da isyerinize gelir ve sizlere uygun bir fiyat teklifinde bulunur. Firmamizin her bütçeye uygun bir teklifi oldugundan emin olabilirsiniz.

Uzun yillardir hem Istanbul ve çevresinde, hem de ülke genelinde tasimacilik hizmeti vermekteyiz. Bizleri bu denli tercih edilir kilan diger bir özelligimiz ise donanimli, teknolojik ve büyük araçlar kullaniyor olmamiz. Standart tasimacilik firmalarinin kullandigi araçlar genellikle küçük ve açik kasa oldugundan, esyalariniz birbiri üstünde tasinmak zorunda kalir. Bu durum da esyalarinizin birbirine zarar vermesine neden olur. Oysa bizler Esenyurt evden eve nakliyat olarak hiçbir esyanizi bir diger esyanizin üzerine koymayiz. Çünkü kapali kasa olarak dizayn edilmis bu araçlarimizda yeteri kadar yer bulunmaktadir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.