Saraç Evden Eve Nakliyat

Daha önceki tasinma süreçlerinizde istemediginiz durumlar veya problemlerle karsilasmis olabilirsiniz. Hatta birkaç esyaniz kayba ugramis veya zarar görmüs olabilir. Bunun gibi istenmeyen olaylar yasayanlar gibi siz de tekrardan tasinacaginiz zaman mutlaka strese girebilirsiniz. Fakat artik bu benzeri tasinma durumlari mazi oldu ve su an en teknolojik kosullarla, en iyi sekilde hizmet alabileceginiz bir döneme girmis bulunmaktasiniz. Istanbul evden eve tasimacilik isletmemizin sizlere sundugu garantili islemler sayesinde tüm esyalarinizin güven içinde tasinmasina öncülük ederken ayni zamanda sizlere sigorta konusunda da içinizi ferahlatacak firsatlar sunmaktadir.

Tasinma içinde yasayabileceginiz olumsuz ya da herhangi baska bir olaya karsi tüm esyalariniz sigorta kapsaminda oldugu için her türlü masraf isletmemiz tarafindan karsilanacaktir.Isletme de çalisan personellerimiz evlerinize gelir ve sizin için kesif çalismasi yaparlar. Esyalariniz degeri üstünden sigortalanacagi gibi, kisisel size özel bir liste hazirlanir. Tasinma isleminde de istediginiz saatte orada olan ekiplerimiz esyalarinizi toplar ve birer birer muhafazali ambalajlara sararak kolilere yerlestirirler.

Ambalajlama isleminde de profesyonel oldugumuz için en kirilgan esyalariniz bile hasar görmeden,  yeni evinize ya da yerinize yerlestirilir. Özel tasarlanmis malzemeler kullandigimiz için hiçbir esyaniza hasar gelmez. Istanbul ev tasima hizmetleri olarak verdigimiz islerin hizmetinde hem iddialiyiz, hem de sizlere rahat bir seçenek sunuyoruz.

Zarara ugramadan esyalarinizi güvenli biçimde tasimak istiyorsaniz ya da beyaz esyalarinizin çikarilip tekrardan montaj yapilmasi için yeniden tesisatçi parasi ödemeyi talep etmiyorsaniz isletmemizle konusarak tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Beyaz esyalarinizin çikarilmasi ya da montaj yapilmasi için sizden herhangi bir para talep edilmeyecegi için ücret konusunda da problem olmasin. Ev tasima ile sadece geçerli olmayan nakliye isletmemizde ofislerinizi de tasitabilir ya da depo ihtiyaçlariniz için de isletmemizle görüse geçebilirsiniz. Her türlü is yeri için özel ambalajli tasima islemlerimiz oldugu gibi, Istanbul evden eve nakliyat isletmemiz Istanbul basta olmak üzere tüm ilçelere de ayni sekilde sizleri güven ve refah içinde tasimaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.