Sefer Nakliyat

Tasinmanin yorucu oldugunu düsünüyorsaniz yanlis firmalar ile çalismissiniz. Eger bizler ile çalismis olsaydiniz, tasinmak çok daha kolay ve keyifli bir hal alacaktir. Bizler ülke genelinde profesyonel lojistik hizmeti veren Istanbul evden eve nakliyat firmasiyiz. Özellikle bünyemizde çalisan onlarca çalisanimiz ve büyük tirlarimiz ile, hem evlerinizi, hem de isyerlerinizi güvenle tasiyoruz. Kullanmis oldugumuz asansörlü sistemler sayesinde sizlere çok daha konforlu bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Artik merdiven bosluklarinda çizilen ve yuvarlanan esyalara son. Artik ses ve görüntü kirliligine son. Çünkü bu sistemlerimiz sayesinde pencere ve balkonlarinizdan esyalarinizi kolayca tasiyabiliyoruz.

Nakliyeye özel ambalajlar bulunuyor. Bu ambalajlar yanmaya ve yirtilmaya dayanikli oldugu için esyalarinizi çok daha uzun süre koruyor. Bizler de paketleme esnasinda bu ambalajlari kullaniyoruz. Bu sayede esyalarinizi belli bir düzen çerçevesinde paketliyor, sizlerin yorulmasina izin vermiyoruz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, hem isyerlerinizdeki, hem de evlerinizdeki esyalarinizin tümünü, kendimiz paketliyor ve araçlara yüklüyoruz. Ayni sekilde tasidigimiz noktada da paketlerinden çikarip yerlerine yerlestiriyoruz.

Sigorta kapsamina alinan tüm esyalariniz, hem firmamizin, hem de anlasmali oldugumuz sigorta sirketinin güvencesi altindadir. Yeni ve pahali esyalariniz için endise duymaniza gerek bulunmuyor. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, tüm esyalariniz için bu poliçeleri olusturabiliyor, olasi risk gerçeklesir ise tarafiniza ödeme sagliyoruz.  

Nakliyede eksper hizmetinin önemi büyüktür. Çünkü art niyetli nakliye firmalari genellikle önceden anlasilan rakama bagli kalmaz ve nakliye hizmeti sonrasinda müsterisine sürpriz rakamlar çikarir. Bu da müsteri magduriyetinin bir numarali göstergesidir. Ancak bizler ücretsiz olarak verdigimiz ekspertiz hizmeti dogrultusunda, tek bir fiyata bagli kaliyoruz. Sizler bizi arayip randevunuzu olusturduktan sonra hemen geliyor ve ekspertiz raporunu çikariyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.