Sehir Içi Evden Eve Ofisten Ofis

Geçmisten günümüze kurulusumuzdan bugüne gerçeklestirdiginiz faaliyetleri her gün daha gelismis bir sekilde yapmayi hedefliyoruz. Basladigimiz günkü gibi sadece klasik tasima hizmetlerine takili kalmadan  ARGE faaliyetlerini eksiksiz bir sekilde uygulamaktayiz. Gelismeye yönelik her türlü faaliyeti firmamizin altyapisini olusturacak sekilde uygulamaya koymaktayiz. Özellikle gerçeklestirmis oldugumuz Maltepe evden eve nakliyat çalismalarinda beklentileri en güzel sekilde karsilamak için gelistirmis oldugumuz basariyi tasima sektöründe ve müsteri memnuniyeti asamasinda açik bir sekilde gösteriyoruz. Kusursuz bir nakliye hizmeti ortaya çikarabilmek için kullanmis oldugumuz sistemlerin Avrupa standartlarinda olmasina ve firmamiz bünyesinde gerçeklesmis oldugunu açikça göstermekteyiz. Bu çalismalar kapsaminda en iyi hizmeti vermek amaciyla rakip firmalarimiza sagladigimiz destegi ve eksiksiz bir sekilde gerçeklestiriyoruz.

 

Ayni paralelde çalisan ve ayni hizmeti yapan Maltepe evden eve nakliyat firmalari ile omuz omuza çalismaktayiz. Genellikle is paylasimi faaliyetini hiçbir zaman kabul etmemek ile birlikte kendi isimizi kendimiz yaparken tecrübeli elemanlarindan destek almaktayiz. Tecrübeli tasiyici elemanlari kendi elemanlarimizla yetistirmek amaciyla belirli süre dahilinde firmamiz bünyesinde çalistirmaktayiz. Bu sayede daha gelismis daha bilinçli ve profesyonel elemanlar ortaya çikarmaktayiz.  Bu tür çalismalarimiz sayesinde daha gelisime yönelik bir firma oldugumuzu açik bir sekilde gösteriyoruz.

 

Dünya standartlarinda gerçeklestirmeye niyetlenmis oldugumuz çalismalarimizi her gün bir adim daha üst kademeli olarak gerçeklestiriyoruz. Bunlarin en basinda esya paketleme alaninda kullanmis oldugumuz paketleme malzemeleri, asansörlü esya tasimaciliginda kullanmis oldugumuz yüksek irtifali asansör sistemlerimiz gelmektedir. Bu konuda gelismeye yönelik çalismalarimizi açik bir sekilde ortaya çikarmaktadir.  Firma bünyemizde gerçeklestirmis oldugumuz sorunsuz ve kusursuz hizmetlerimizi sektörün daha ileri seviyede gerçeklesebilmesi için gizlilik politikasini uygulamadan gerçeklestirmekteyiz. Diger firmalarin da çalismalarimizi örnek alabilmesi için yapmis oldugumuz çalismalari Maltepe evden eve nakliyat web sitemizde açik bir sekilde yayinlamaktayiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.