Sentürkler Evden Eve Nakliyat

Tasinmak için ne günlerinizi bu ise ayirmaniz gerekiyor, ne de bütçenizin yüklü bir kismini. Çünkü Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak her zaman en uygun rakamlarimiz ile hizmet veriyoruz. Üstelik hem sehir içine, hem de sehir disina. Firma olarak asansörlü sistemleri hem evlerinizi, hem de isyerlerinizi tasirken kullaniyoruz. Amacimiz sizlere daha kaliteli ve hizli hizmet verebilmek. Ayrica bu sistemler sayesinde çok yüksek binalardaki ev ev isyerlerini de güvenle tasiyabiliyoruz.

Firma olarak paketlemenin nakliyenin en önemli evresi oldugunu düsünüyoruz. Çünkü paketlemesi iyi yapilmamis bir esyanin hasar alma olasiligi oldukça yüksektir. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak paketlemeyi bizzat kendimiz yapiyor ve sizlerden bunun karsiliginda hiçbir ücret de talep etmiyoruz. Ne Istanbul ve çevresinde, ne de Türkiye’nin herhangi bir yerinde, paketleme hizmetini ücretsiz veren bir nakliye firmasi ile karsilasmak kolay degildir. Üstelik bizler paketlemeyi en dayanikli malzemeler ile yapiyor ve esyalarinizi olasi çarpma risklerinden koruyoruz.

Eger alinan önlemleri yeterli bulmazsaniz sizlere sigortali tasimacilik hizmeti de verebiliriz. Bu hizmet kapsaminda, esyalarinizin zarar görmesi halinde tarafiniza kurumumuzca ödeme yapilmaktadir. Sizler de artik yeni ya da pahali esyalariniz için endiselenmek durumunda degilsiniz. Zarar gören her esyaniz için firmamizin bir çözümü bulunmaktadir. Sizler için ülke genelinde faaliyet gösteren en iyi sigorta acenteleri ile isbirligi içindeyiz.

Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak rakiplerimizden bir diger farkimiz da montaj hizmeti sunuyor olmamizdir. Demonte esyalariniz için endiselenmenize gerek bulunmuyor. Bu esyalarinizin montaji için ücret ödeme devriniz kapandi. Bizler tüm demonte esyalarinizi ücretsiz olarak monte ediyor, esyalarinizi paketlerinden çikariyor ve yerlestiriyoruz. Sizler de müsteri destek hattimizi arayarak ücretsiz eksper destegi alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.