Seyidoğlu Eşya Transferi Şirketi

Kartal Evden eve nakliyat ile ilgili yardim almak isteyen kisiler için firmamiz en kaliteli hizmeti vermektedir. Her zaman müsteri memnuniyeti odakli çalismayi prensip edinerek güvenilir bir sekilde esyalarinizi sigortali bir sekilde tasiyoruz. Evini tasimis ve kötü olaylar ile karsilasmis olan kisiler bu olaya çok daha endiseli bir sekilde yaklasmaktadir. Firmamiz bu anlamda size garanti vererek isimizi yapiyoruz. Zaten sözlesme maddelerimizde her detay yer alarak içinizin rahat etmesini sagliyoruz. Web sitemizde de tüm çalisma sürecimiz ve ayrintilar görselleri ile birlikte yer aliyor. Düzenli ve sistemli bir sekilde çalistigimiz için söz verilen saatte is teslimimizi yapiyoruz. Tüm bu süreç içinde sizin özel istek ve taleplerinizi ciddiye alip tasinmaya sürecine dahil ediyoruz.

Kartal Ev tasima sürecinde degerli olan İstanbul asansörlü nakliyat esyalarinizi büyük bir hassasiyetle tasidigimiz için olumsuz duurlar ile karsilasmiyoruz. Simdiye kadar hiç bir konuda sikayet almadik. Bu bizim is ahlakimizi çok net bir sekilde yansitmaktadir. Araçlarimizin bakimini düzenli olarak servislerinde yaptirdigimiz için yolda kalma gibi durumlar yasanmaz. Küçük ve hassas olan esyalar için muhafazali paketleme malzemeleri ile sararak saglam kolilere yerlestirerek zarra görmelerini engeliyoruz. Ayni zamanda çok daha pratik bir sekilde araçlara tasinma isini hallediyoruz. Büyük olan beyaz esyalar için evin en uygun olan noktasina kurulan asansör sistemi ile çok daha kolay bir sekilde araçlara tasiyoruz.

Mobilyalarin tek parça olarak tasinmasi zor oldugu için nonte yerlerinden Kartal şehirlerarası nakliyat dikkatli bir sekilde parçalanmalarini saglayan montaj ekibimiz bulunmaktadir. Bu konuda deneyimli olan ekibimiz en son teknoloji ekipmanlar ile çalismalarini sürdürmektedir. Böylece demonte islemi de aradan çikmis olur. Ödemeleri nakit ya da kredi karti ile rahat bir sekilde yapabilirsiniz. Fiyatarimiz da son derece uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.