Sirinler Evden Eve Nakliyat

Tasinma sürecinde yaninizda uzman bir ekibin bulunmasi önemli faydalar saglayacaktir. Evinizdeki esyalarin teker teker toplanmasi, usulüne uygun sekilde ambalaj yapilmasi ve tasinmaya hazir hale getirilmesi gerekir. Evden eve nakliyat sektöründeki gelismeler sayesinde tasinmak oldukça kolaylasmistir. Tasinma sirasinda ev sahibine yardimci olan ekibin içinde beyaz esyalarinizi, mobilyalari, cam esyalari ve küçük ev aletlerini tasimaya ehil çalisanlar bulunmaktadir.Tasinma sirasinda herkes üzerine düsen isi yapar. Buzdolabi, vitrin, koltuk takimi, yemek takimi, sandalye gibi büyük mobilya ve esyalar hasar görmesin diye balonlu ambalaj malzemesi ile sarilir. Cam esyalar ve küçük ev esyalari da zarar görmeyecek sekilde paketlenerek firmanin getirdigi kutularin içine yerlestirilir.

Evde bulunan esyalarin hepsi hazirlandiktan sonra asansör ile tasima aracinin içine yerlestirilmek üzere indirilir. Ev tasima basli basina bir ekip isidir. Ekipte bulunan herkesin bir görevi vardir. Esyalarin kamyona yerlestirilmesi bile itinali bir sekilde yapilir. Nakliye sirasinda kamyonda bulunan esyalarin devrilerek zarar görmemesi gerekir.Nakliyat firmalari evden eve esya tasimaciligina önem vermektedir. Tasima sirasinda her türlü tedbiri alsalar da esyalarinizi degerinde sigortali olarak tasirlar.

Sigortali tasimacilik tasinanlar için çok avantajli bir uygulamadir. Esyalarini her türlü riske karsi koruma altina alirlar. Sehir içi ya da sehirlerarasi nakliyat hizmeti veren firmalar esyalarinizi istediginiz yere güvenle tasirlar. Siz tasinma karari verdikten sonra islemler kisa sürede tamamlanir.Esyalarinizi bir süreligine bir yerde muhafaza etmeniz gerekirse tasima firmalari tarafindan sunulan ev depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Evini kentsel dönüsüme verenler, evde fazla esyasi olanlar, kullanmadigi esyalari bulunanlar için bulunmaz bir firsattir. Esyalarini zarar görmeden, ambalajlanmis sekilde sudan, nemden, isidan etkilenmeden depoda bekletebilirler. Ayrica depolama hizmeti için makul bir ücret öderler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.