Tanisin Nakliyat

Tecrübeli ekip ile isyeri ve ev tasima konusunda Ümraniye evden eve nakliyat firmasina güvenebilirsiniz. Profesyonel bir çalisma saglayarak ambalajlama, depolama ve yerlestirme olarak esyalar güvenli bir sekilde tasinmaktadir. Bu alanda tercih ettigimiz tasima kamyonu hem genis bir filoya sahip olmak da hem de asansörlü olarak her yerde sorunsuz sekilde çalismaktadir. Özellikle yüksek katli binalarda kullanilan asansörlü tasima ile esyalar kisa süre içerisinde araca yerlestirilmektedir. Tasima konusunda genis çapli bilgi almak için firmamiza online sekilde ulasabilirsiniz. Ayni zamanda fiyat bilgisi ve zaman konusu da tasinma öncesinde ayarlanabilmektedir.

Ön görüsme sonucunda belirlenen tarih ile Istanbul evden eve tasima dakik olarak ise baslamaktadir. Tasinma sirasinda kullanimi gereken malzemelerde firmamizin prestijini arttirmaktadir. Son derece titiz bir çalisma ile gerçeklesen tasinmada esyalarin zarar görmemesine ayrica özen gösterilmektedir. Bunun için özel karton, mukavva, paketleme malzemesi, koli bandi ve streç kullanimi söz konusu olmaktadir. Ümraniye evden eve tasimacilik ile bu alanda hassas olarak çalismaktadir. Baslangiç olarak kirilacak ve hassas esyalar ön planda tutularak gazete ve mukavva ile kapatilmaktadir. Hasar görmesi engellendikten sonra genis filoya sahip olan tasima kamyonuna yerlestirilmektedir. Bunun disinda koltuk ya da mobilya gibi esyalarda en küçük parçalar haline getirilerek sökülmesi yapilmaktadir. Tek tek mobilyalarin sarilmasi ve paketlenmesi ile de yirtilma ya da çizilme gibi durumlar ortadan kaldirilmaktadir.

Alaninda uzman ekip ile bir araya gelen firmamiz binlerde çalismada basarili olarak yer almaktadir. firmamiza günün her saatinde online ulasarak detayli bilgi almaniz mümkün olmaktadir. Ayni sekilde fiyat bilgisine de online olarak ulasabilirsiniz. Tüm illere yapilan Ümraniye sehirlerarasi nakliyat ile ayni özende çalismalar saglanabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.